четвер, 03 травня 2012 11:44

"Ньюкасл" прибирає "Челсі" з боротьби за Лігу чемпіонів: результати 34-го туру АПЛ
5

Завдяки дублю Папісса Сіссе "Ньюкасл" на виїзді здолав фіналіста поточної Ліги чемпіонів УЄФА "Челсі", а "Тоттенхем" з результатом 4:1 розтрощив "Болтон".

У рамках перенесеного матчу 34-го туру Прем'єр-ліги на "Стемфорд Брідж" завітав "Ньюкасл", який вже на 19-й хвилині повів у рахунку завдяки ефектному удару Папісса Сіссе. У компенсований час сенегальський нападник вдруге засмутив Петера Чеха, забивши свій 13-й гол у 12 поєдинках за "сорок".

Після цієї поразки, котра стала для синіх лише другою під керівництвом Роберто Ді Маттео, "Челсі" відстає на чотири очки від четвертого місця, на котрому розташувався "Тоттенхем", що набрав однакову кількість балів з "Ньюкаслом". У свою чергу "шпори" сьогодні розгромили "Болтон", котрий перебуває у зоні вильоту.

Підопічні Гаррі Реднаппа вперше засмутили суперника, коли влучного удару з-за меж карного майданчика завдав Лука Модрич. На початку другого тайму Найджел Рео-Кокер відновив паритет, але протягом наступних дев'яти хвилин лондонці тричі відправляли м'яч у ворота "Болтона" - спочатку відзначився Рафаель ван дер Варт, а згодом Еммануель Адебайор оформив дубль — 4:1, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Чемпіонат Англії

34-й тур

перенесені матчі

Челсі - Ньюкасл 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Сіссе (19), 0:2 - Сіссе (90).

Челсі: Чех, Івановіч, Бертран, Террі, Босінгва, Мейрелеш (Лемпард, 78), Рамірес, Обі Мікель, Малуда (Дрогба, 61), Старрідж (Мата, 46), Торрес.

Болтон - Тоттенхем 1:4 (0:1, 1:3)

Голи: 0:1 - Модріч (37), 1:1 - Рео-Кокер (51), 1:2 - ван дер Варт (60), 1:3 - Адебайор (62), 1:4 - Адебайор (69) .

Тоттенхем: Фрідель, Кабуль, Уокер, Галлас (Нелс, 87), Бейл, ван дер Варт (Лівермор, 79), Роуз, Леннон (Саа, 84), Сандро Раньєрі, Модріч, Адебайор.

Сток Сіті - Евертон 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Крауч (45, автогол), 1:1 - Джером (69).

Ліверпуль - Фулхем 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Шкртел (5, автогол).

Ліверпуль: Доні, Коатес, Шкртел, Келлі, Ф. Ауреліо (Хосе Енріке, 66), Шелві, Хендерсон (Даунінг, 46), М. Родрігес, Спірінг, Кюйт (Стерлінг, 76), Керролл.

Зараз ви читаєте новину «"Ньюкасл" прибирає "Челсі" з боротьби за Лігу чемпіонів: результати 34-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua