субота, 28 січня 2017 10:19

Новачок "Шахтаря" забив перший м'яч за команду

Клуби української прем'єр-ліги перебувають на зборах і проводять товариські матчі у рамках підготовки до другої частини сезону.

27 січня "Шахтар" зіграв внічию з австрійською "Аустрією", а "Олександрія" розібралася з бєльцькою "Зорею". Перший гол у складі "гірників" забив Густаво Бланко-Лещук.

Сьогодні команда Паулу Фонсека проведе черговий спаринг. Суперником буде шведський "Норчепінг". Початок зустрічі о 17:30 за київським часом.

"Шахтар" - "Аустрія" (Австрія) - 2:2

Голи: Бланко-Лещук, 28, Танковський, 78 - Грюнвальд, 18, Фрізенбіхлер, 41

"Шахтар" (1-й тайм): Кудрик, Срна, Кучер, Ракицький, Матвієнко, Малишев, Фред, Бернард, Тайсон, Зубков, Бланко-Лещук.

"Шахтар" (2-й тайм): Шевченко, Кобін, Кривцов, Ордець, Азеведо, Степаненко (Патрік, 87), Танковський, Марлос, Патрік (Борячук, 74), Дентіньо, Феррейра.

"Олександрія" - "Зоря" (Молдова) - 2:0

Голи: Старенький, Дубаіч

Зимовим чемпіоном української прем'єр-ліги став донецький "Шахтар", який випереджає київське "Динамо" на 13 очок.
Зараз ви читаєте новину «Новачок "Шахтаря" забив перший м'яч за команду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua