неділя, 30 травня 2010 11:44

Німеччина розгромила Угорщину, Іспанія врятувала перемогу у матчі з арабами

Один з головних претендентів на перемогу в чемпіонаті світу збірна Іспанії в контрольному поєдинку лише на доданих хвилинах зуміла вирвати перемогу у Саудівської Аравії - 3:2.

Перемогу піренейцям приніс точний удар Фернандо Льоренте на другий компенсованій хвилині. А першими взагалі забили араби.

Збірна Німеччини у контрольному поєдинку в столиці Угорщини не залишила каменя на камені від господарів - 3:0. По м'ячу забили Подольські, Гомес і Какау.

В іншому поєдинку американці в присутності 68.000 глядачів у Філадельфії здобули вольову перемогу над турками - 2:1.

Товариські матчі

Словаччина - Камерун - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Копунек (6), 1:1 - Ено (82).

Норвегія - Чорногорія - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Гріндхейм (44), 1:1 - Вучиніч (82), 2:1 - Томашевич (89, автогол).

Молдова - ОАЕ - 2:3 (1:2, 1:1)

Голи: Цигирлаш, 14. Бугаєв, 80. - Юмаа, 25. Аль-Шеххі, 31. Халіл, 89.

Польща - Фінляндія - 0:0 (0:0, 0:0)

Нова Зеландія - Сербія - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Смелц (22).

Іспанія - Саудівська Аравія - 3:2 (1:1, 2:1)

Голи: 0:1 - Хосаві (17), 1:1 - Вілья (31), 2:1 - Алонсо (59), 2:2 - Аль-Нумаре (74), 3:2 - Льоренте (90).

Ісландія - Андорра - 4:0 (1:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Хельгусон (32, пенальті), 2:0 - Хельгусон (51), 3:0 - Гуннарссон (87, пенальті), 4:0 - Сігпорссон (88).

Вилучення: Сільва Гарсія (70).

Азербайджан - Македонія - 1:3 (0:1, 1:2)

Голи: 0:1 - Трічковскі (27), 0:2 - Садигов (66, автогол), 0:3 - Джуровскі (88), 1:3 - Маммадов (89).

Швеція - Боснія і Герцеговина - 4:2 (1:0, 3:2)

Голи: 1:0 - Тойвонен (44), 1:1 - Саліховіч (47), 2:1 - Ольссон (68), 3:1 - Ольссон (82), 3:2 - Зек (90), 4:2 - Берг (90).

Україна - Румунія - 3:2 (1:0, 2:2)

Голи: 1:0 - Алієв (15), 1:1 - Тамаш (54), 1:2 - Нікулае (63), 2:2 - Коноплянка (75), 3:2 - Тамаш (78, автогол).

УКРАЇНА: П'ятов, Михалик, Чигринський, Тимощук, Ощипко (Польовий, 63), Гусєв (Федецький, 86), Алієв (Селезньов, 90), Кобін (Олійник, 58), Шевченко (Худоб'як, 90), Мілевський (Ротань, 83 ), Коноплянка.

Угорщина - Німеччина - 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 - Подольскі (4, пенальті), 0:2 - Гомес (69), 0:3 - Кака (73).

США - Туреччина - 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Туран (27), 1:1 - Алтідор (59), 2:1 - Демпсі (76).

За матеріалами Sports.ru, Турнір

Зараз ви читаєте новину «Німеччина розгромила Угорщину, Іспанія врятувала перемогу у матчі з арабами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua