пʼятниця, 23 грудня 2011 09:29

Нічийне дербі "Тоттенхема" і "Челсі", перемоги Манчестера: результати 17-го туру АПЛ

Відбулися матчі 17-го туру англійської прем'єр-ліги. Лондонське дербі за участю "Тоттенхема" і "Челсі" завершилося внічию, завдяки чому "шпори" як і раніше випереджають синіх на два очки.

"Манчестер Сіті" зберіг двохочковий відрив від "Манчестер Юнайтед" - обидві команди в середу здобули сухі перемоги.

"Городяни" вдома розгромили "Сток Сіті" з результатом 3:0 завдяки дублю Серхіо Агуеро. Ще один м'яч забив Адам Джонсон. Ну а команда сера Алекса Фергюсона в гостях в пух і прах розбила "Фулхем" - 5:0. Ще в першому таймі по разу відзначилися Денні Велбек, Нані і Райан Гіггз, а наприкінці ворота господарів вразили Вейн Руні і Дімітар Бербатов. У підсумку "МЮ" виграв вже сьомий матч на виїзді.

"Арсенал" залишився п'ятим з 12-очковим відставанням від лідера, взявши гору над "Астон Віллою" - 2:1. У першому таймі рахунок з пенальті відкрив Робін ван Персі, проте на 54-й хвилині паритет відновив Марк Олбрайтон. Вирішальний м'яч за три хвилини до кінця основного часу провів Йоссі Бенаюн. "Ліверпуль" задовольнився нульовою нічиєю в гостьовій зустрічі з "Віганом", причому в другому таймі Чарлі Адам не реалізував 11-метровий.

Під керівництвом Мартіна О'Ніла другу перемогу в трьох матчах відсвяткував "Сандерленд" - на виїзді "чорні коти" обіграли "Куінс Парк Рейнджерс" з рахунком 3:2. "Вест Бромвіч" здобув другу виїзну перемогу поспіль у поєдинку з "Ньюкаслом" (3:2), тоді як гол Леона Османа дозволив "Евертону" взяти гору над "Суонсі Сіті", повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Чемпіонат Англії

17-й тур

Тоттенхем - Челсі - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - Адебайор (8), 1:1 - Старрідж (23).

ТОТТЕНХЕМ: Фрідель, Галлас, Уокер, Кінг, Ассу-Екотто, Сандро Раньєрі, Бейл, ван дер Варт (Павлюченко, 46), Паркер, Модріч, Адебайор.

ЧЕЛСЫ: Чех, Босінгва, Іванович (Феррейра, 33), Террі, Е. Коул, Мейрелеш, Рамірес, Обі Мікел (Ромеу, 45), Мата, Старрідж, Дрогба (Торрес, 77).

Астон Вілла - Арсенал - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - ван Персі (17, пенальті), 1:1 - Олбрайтон (54), 1:2 - Бенаюн (87).

АРСЕНАЛ: Шчесни, Кошельни, Мертезакер, Вермален, Артета, Фрімпонг (Росіцкі, 66), Ремзі (Бенаюн, 81), Коклен, Уолкотт, ван Персі, Жервіньо (Аршавін, 80).

Вилучення: Хаттон, 90 (Астон Вілла).

Ньюкасл - Вест Бромвіч - 2:3 (1:2, 1:1)

Голи: 0:1 - Одемвінгі (20), 1:1 - Д. Ба (34), 1:2 - Маколей (44), 2:2 - Д. Ба (81), 2:3 - Шарнер (85) .

Манчестер Сіті - Сток Сіті - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Агуеро (29), 2:0 - Джонсон (36), 3:0 - Агуеро (54).

МАНЧЕСТЕР СІТІ: Джо Харт, Річардс (Савич, 60), Компані, Лескотт, Кліши, Яя Туре, Беррі (Мілнер, 83), Насрі, Сілва (Балотеллі, 68), Джонсон, Агуеро.

Евертон - Суонсі - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Осман (61).

Куїнз Парк Рейнджерс - Сандерленд - 2:3 (0:1, 2:2)

Голи: 0:1 - Бендтнер (19), 0:2 - Сессеньон (53), 1:2 - Хельгусон (63), 2:2 - Меккі (67), 2:3 - Браун (89).

Фулхем - Манчестер Юнайтед - 0:5 (0:3, 0:2)

Голи: 0:1 - Уелбек (5), 0:2 - Нані (28), 0:3 - Гіггз (43), 0:4 - Руні (88), 0:5 - Бербатов (90).

МЮ: Ліндегор, Смоллінг, Дж. Еванс, Евра, Каррік, Джонс (Ешлі Янг, 20; Пак Чжи Сун, 59), Гіггз, Валенсія, Нані, Уелбек (Бербатов, 77), Руні.

Віган - Ліверпуль - 0:0 (0:0, 0:0)

ЛІВЕРПУЛЬ: Рейна, Джонсон, Шкртел, Аггер, Хосе Енріке, Адам, Даунінг, М. Родрігес (Белламі, 72), Хендерсон, Кюйт (Шелві, 72), Суарес (Керролл, 87).

Вулверхемптон - Норвіч - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Серман (12), 1:1 - Ебанкс-Блейк (38), 1:2 - Джексон (76), 2:2 - Зюбар (82).

Блекберн - Болтон - 1:2 (0:2, 1:0)

Голи: 0:1 - М. Девіс (5), 0:2 - Рео-Кокер (30), 1:2 - Айєгбені (67).

Зараз ви читаєте новину «Нічийне дербі "Тоттенхема" і "Челсі", перемоги Манчестера: результати 17-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua