понеділок, 11 травня 2015 14:48

"Наполі" врятувався від поразки в матчі з аутсайдером: результати 35-го туру Серії А

В Італії відбулися матчі 35-го туру Серії А. "Кальярі" відняв у "Ювентуса" очки в Турині - 1:1. Втім, це не затьмарило радості "б'янконері", які разом зі своїми вболівальниками відсвяткували перемогу в серії А.

"Ювентус" гарантував собі четверте поспіль скудетто на минулих вихідних. Перед самою перервою рахунок відкрив півзахисник "Юве" Поль Погба, чий удар зрикошетив у сітку воріт гостей.

Погба вийшов на поле в офіційній зустрічі вперше з 18 березня. На 85-й хвилині Лука Россеттіні головою пробив у штангу, але сам же був першим на підборі і добив м'яч у сітку - 1:1.

У порівнянні з останнім матчем у Лізі чемпіонів наставник "Ювентуса" Массіміліано Аллегрі зробив у стартовому складі сім замін. Наприкінці Марко Сау упустив можливість принести "Кальярі" перемогу, і його команда залишилася на третьому з кінця місці.

"Мілан" після трьох поразок поспіль обіграв на своєму полі "Рому" з рахунком 2:1. Марко ван Гінкель відкрив рахунок, а після перерви Маттіа Дестро, взятий у "Роми" в оренду, ударом головою зробив результат 2:0.

Франческо Тотті, який вийшов на заміну, скоротив відставання з пенальті. Відрив римлян від "Лаціо", який займає третє місце, зменшився до одного очка.

"Лаціо" удев'ятьох на своєму полі програв "Інтернаціонале" - 1:2. Антоніо Кандрева вивів римлян вперед, але потім червону картку отримав його партнер по команді Маурісіо.

Рівновагу ударом зі штрафного відновив колишній гравець "Лаціо" Ернанес. Потім у господарів був вилучений і воротар Федеріко Маркетті, але Мауро Ікарді пенальті не реалізував. Переможний гол за шість хвилин до кінця забив все той же Ернанес.

Суперник "Дніпра" у Лізі Європи "Наполі" двічі відігравався в матчі з "Пармою" і здобув нічию - 2:2. У неаполітанців забивали Маноло Габб'ядіні і Дріс Мертенс.

"Фіорентина" з рахунком 3:2 взяла гору над "Емполі". Йосип Ілічич забив два голи, Мохамед Салах - один.

"Аталанта" e меншості несподівано обіграла на виїзді "Палермо" (3:2) і майже напевно збереже прописку в серії А.

Тим часом "Чезена", навпаки, розпрощалася з елітним дивізіоном, упустивши перевагу у два м'ячі у поєдинку проти "Сассуоло" - 2:3.

У дербі між "К'єво" і "Вероною" переможця виявлено не було - 2:2.

Дубль Роберто Соріано допоміг "Сампдорії" розгромити на виїзді "Удінезе" - 4:1, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Чемпіонат Італії

35-й тур

Дженоа - Торіно

11 травня, 21.45

Ювентус - Кальярі 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 45 Погба, 1:1 - 85 Россеттіні.

Ювентус - Сторарі, Ромуло, Бардзальї, Огбонна, Падоін, Перейра (Вітале, 75), Маркізіо (Стураро, 59), Погба (де Чельє, 63), Пепе, Матрі, Коман.

Мілан - Рома 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 40 ван Гінкель, 2:0 - 59 Дестро, 2:1 - 73, пенальті Тотті.

К'єво - Верона 2:2 (2:2, 0:0)

Голи: 1:0 - 9 Палоскі, 1:1 - 20 Гомес Талеб, 1:2 - 26 Тоні, 2:2 - 40, пенальті Пелліссьє.

Удінезе - Сампдорія 1:4 (0:1, 1:3)

Голи: 0:1 - 25 Соріано, 0:2 - 62 Соріано, 0:3 - 80 Аккуа, 1:3 - 87, пенальті Ді Натале, 1:4 - 89 Данкан.

Чезена - Сассуоло 2:3 (2:0, 0:3)

Голи: 1:0 - 15 Дефрель, 2:0 - 29 Бріенца, 2:1 - 48 Дзадза, 2:2 - 51 Таідер, 2:3 - 69 Міссіролі.

Палермо - Аталанта 2:3 (1:2, 1:1)

Голи: 0:1 - 6 Базеллі, 0:2 - 17, автогол Анджелковіч, 1:2 - 43 Васкес, 1:3 - 51 Гомес, 2:3 - 68 Рігоні.

Вилучення: Аврамов, 56 (Аталанта).

Емполі - Фіорентина 2:3 (1:1, 1:2)

Голи: 0:1 - 4 Ілічич, 1: 1 - 28 Сапонара, 1:2 - 57 Салах, 1:3 - 68 Ілічич, 2:3 - 77 Мчедлідзе.

Парма - Наполі 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 1:0 - 9 Палладино, 1:1 - 28 Габб'ядіні, 2: 1 - 33 Хоркера, 2: 2 - 72 Мертенс.

Наполі - Андухар, Енріке, Альбіоль, Кулібалі, Стрініч, Гаргано (Ігуаїн, 57), Інлер (Лопес Сілва, 75), Габб'ядіні, Гамшик, Мертенс, Сапата (Кальєхон, 52).

Лаціо - Інтер 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - 8 Кандрева, 1:1 - 26 Ернанес, 1:2 - 84 Ернанес.

Вилучення: Маурісіо (24), Маркетті (61).

Зараз ви читаєте новину «"Наполі" врятувався від поразки в матчі з аутсайдером: результати 35-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua