четвер, 22 вересня 2016 11:51

"Наполі" втратив очки в матчі з "Дженоа": результати 5-го туру серії "А"

В Італії відбулися матчі 5-го туру серії "А". Суперник київського "Динамо" в Лізі чемпіонів "Наполі" втратив очки, зігравши на виїзді внічию з "Дженоа". Зустріч у Генуї завершилася з рахунком 0:0.

Футболісти міланського "Інтера" переграли на виїзді "Емполі". Зустріч завершилася поразкою господарів з рахунком 0:2. В "Інтера" дублем відзначився Мауро Ікарді, який забив на 10-й і 17-й хвилинах.

"Рома" також домоглася перемоги, розгромивши на своєму полі "Кротоне". Зустріч на "Стадіо Олімпіко" в Римі завершилася з рахунком 4:0. У римлян два м'ячі на свій рахунок записав Едін Джеко (48 і 57), також відзначилися Стефан Ель-Шаараві (26) і Мохамед Салах (37).

"Ювентус" розгромив на своєму полі "Кальярі" - 4:0. У складі переможців відзначилися Даніеле Ругані (14-а хвилина), Гонсало Ігуаїн (33) і Дані Алвес (39), а ще один м'яч у свої ворота зрізав Лука Чеппітеллі.

"Ювентус" з 12 очками посідає перше місце в турнірній таблиці. У "Наполі" на один пункт менше, повідомляє "Р-Спорт".

Чемпіонат Італії

5-й тур

Мілан - Лаціо 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 37 Бакка, 2:0 - 74, пенальті Ньянг.

Болонья - Сампдорія 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 45 Верді, 2:0 - 50 Дестро.

Удінезе - Фіорентина 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 1:0 - 26 Сапата, 1:1 - 30 Ель-Бабакар, 2:1 - 45 Ларангейра, 2:2 - 52, пенальті Бернардескі.

Рома - Кротоне 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 26 Ель-Шаараві, 2:0 - 37 Салах, 3:0 - 48 Джеко, 4:0 - 57 Джеко.

Пескара - Торіно 0:0 (0:0, 0:0)

Ювентус - Кальярі 4:0 (3:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 14 Ругані, 2:0 - 33 Ігуаїн, 3:0 - 39 Дані Алвес, 4:0 - 83, автогол Чеппітеллі.

Дженоа - Наполі 0:0 (0:0, 0:0)

Наполі - Рейна, Хюсай, Альбіоль, Кулібалі, Гулям, Аллан (Зелінські, 73), Жоржиньо, Гамшик, Кальєхон, Мілік (Маноло Габб'ядіні, 82), Мертенс (Інсіньє, 68).

Емполі - Інтер 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 - 10 Ікарді, 0:2 - 17 Ікарді.

К'єво - Сассуоло 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 21 Рігоні, 1:1 - 28 Дефрель, 2:1 - 40 Кастро.

Аталанта - Палермо 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 89 Несторовскі.

Зараз ви читаєте новину «"Наполі" втратив очки в матчі з "Дженоа": результати 5-го туру серії "А"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua