четвер, 31 березня 2016 10:16

Мілевський заробив червону картку за три хвилини

Артем Мілевський

Артем Мілевський невдало увійшов у гру у матчі чемпіонату Румунії проти КСМС "Ясси". Форвард "Конкордії" був вилучений через три хвилини після виходу на заміну.

Мілевський з'явився на полі на 56-й хвилині гри, а на 59-й отримав пряму червону картку. Українець відмахнувся від суперника рукою. Схоже, зробив це Мілевський ненавмисно, арбітр навіть не відразу зафіксував порушення правил.

Рефері спершу підійшов до потерпілого і викликав на поле лікарів, а потім вирішив показати українцю червону картку.

Нагадаємо, Мілевський провів свій шостий матч за "Конкордію". Раніше він встиг забити чотири голи. У попередньому матчі український форвард зробив дубль.

Вилучення 31-річного українця зрівняло склади. Обидва голи були забиті у першому таймі, а матч закінчився з рахунком 1:1.

"Конкордія" йде на п'ятому місці з восьми у плей-оф групи вильоту чемпіонату Румунії.

Зараз ви читаєте новину «Мілевський заробив червону картку за три хвилини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua