понеділок, 14 листопада 2011 18:26

Микола Куксенков став четвертим на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики

12-13 листопада у Штутгарті (Німеччина) відбувся п'ятий етап Кубка світу категорії "А" зі спортивної гімнастики.

В особистому багатоборстві українець Микола Куксенков у боротьбі за третє місце поступився 0,566 бала британцеві Даніелю Парвісу і зайняв четверте місце, набравши в сумі за шість вправ 87,365 бала. Переміг японець Сого Нономура (88,431), другим був німець Марсель Нгуєн (88,32).

У командних змаганнях кращими стали росіяни (176,600). У призову трійку увійшли британці (176,150) і німці (175,100). Українці Роман Зозуля, Олексій Колтаков та Ігор Радивилів не змогли пробитися до фіналу, посівши у кваліфікації восьме місце.

Спортивна гімнастика. Кубок світу. Категорія "А". П'ятий етап. Штутгарт (Німеччина), 12-13 листопада