понеділок, 16 квітня 2012 15:59

"Металург" і "Арсенал" зіграли внічию

"Металург" і "Арсенал" претендують на Лігу Європи ФОТО: metallurg.donetsk.ua

Претенденти на вихід до Ліги Європи - донецький "Металург" і київський "Арсенал" - розійшлися миром у матчі 27-го туру прем'єр-ліги України.

Рахунок відкрив Зе Соарес, якому вдалося реалізувати вихід один на один з воротарем "Арсеналу" Сергієм Погорілим на 32-й хвилині.

Артем Старгородський зрівняв рахунок на 41-й хвилині з пенальті. Заробив одинадцятиметровий штрафний удар Олександр Кобахідзе, який змусив голкіпера Олександра Бандуру порушити правила.

У другому таймі кожна з команд намагалася вирвати перемогу, проте рахунок на табло не змінився - 1:1.