середа, 30 листопада 2011 22:06

"Металіст" розбив "Аустрію" і вийшов у плей-офф Ліги Європи

Харківський "Металіст" вирішив завдання виходу в плей-офф Ліги Європи, обігравши в домашньому матчі п'ятого туру групового етапу турніру "Аустрію" з Відня з рахунком 4:1.

У перші двадцять хвилин гри команди встигли обмінятися голами, але ще до перерви господарі забезпечили собі ігровУ і територіальну перевагу, закономірно закінчивши перший тайм з перевагою в один м'яч - на 40-й хвилині Едмару вдався сольний вихід на ворота Лінднера, який завершився ювілейним 50 - м голом "Металіста" в єврокубках.

Після перерви підопічні Мирона Маркевича продовжили штурм воріт "Аустрії", Папа Гуйє здорово підключився до розіграшу кутового, а гравець збірної Аргентини Соса під завісу матчу остаточно зняв питання про переможця. Таким чином, "Металіст" за тур до закінчення матчів групового етапу забезпечив собі перше місце в квартеті G і навесні продовжить єврокубкову кампанію.

У другому матчі групи "Мальме" та "АЗ Алкмаар" голів один одному не забили.

Ліга Європи

Група G

5-й тур

"Металіст" (Харків, Україна) - "Аустрія" (Відень, Австрія) - 4:1 (2:1)

Голи: Девіч, 16 (1:0), Мадер, 19 (1:1), Едмар, 40 (2:1), Гуйе, 60 (3:1), Соса, 90 (4:1)

"Мальме" (Швеція) - "АЗ Алкмаар" (Нідерланди) - 0:0

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" розбив "Аустрію" і вийшов у плей-офф Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua