неділя, 17 травня 2015 18:30

Матч за "золото": "Динамо" - "Дніпро" - 1:0

Сергій Ребров привів "Динамо" до титулу чемпіона України fcdynamo.kiev.ua

Вітання всім вболівальникам з "Олімпійського"! За годину тут розпочнеться матч київського "Динамо" проти дніпропетровського "Дніпра". Все просто: якщо господарі перемагають, то стають чемпіонами України. До слова, вперше з 2009-го року. Мабуть, у динамівців вже підготовлені і чемпіонські футболки. Залишилось обіграти фіналіста Ліги Європи і сезон вдався.

Наставник "Дніпра" Мирон Маркевич не кривив душею, а відверто зізнався, що головне для нього - це фінал єврокубка у Варшаві 27 травня. Тому сьогодні дніпряни можуть зіграти не зовсім оптимальним складом. Лідерам треба дати відпочити після "Наполі". Подивимося наскільки "Дніпро" буде амбіційним у цьому матчі.

Команда Сергія Реброва два останні матчі виграла з рахунком 6:0. Дуже сумнівно, що сьогодні глядачі побачать у матчі таку велику кількість голів. Але мотивації киянам перемогти не бракує. Футболісти давно мріють про чемпіонство і вже сьогодні вони можуть подарувати радість собі і вболівальникам.

До слова, судити матч сьогодні буде Анатолій Жабченко. Не так давно він кваліфіковано відпрацював на українському класико у Львові.

До початку матч залишилося 30 хвилин. Вже відомі стартові склади команд. Як і передбачалось, Маркевич дав відпочити лідерам. Проти киян зіграють найближчі резервісти. І тільки матч покаже чи легше від такої ротації буде киянам. Адже хлопці, які не часто виходять в основі, захочуть показати тренерському штабу свою профпридатність. В будь-якому разі сьогодні ми на полі точно не побачимо Коноплянку, Ротаня, Федецького та Селезньова. Ці гравці навіть у заявку не потрапили.

Прем´єр-ліга

24-й тур

"Динамо" Київ - "Дніпро" Дніпропетровськ - 1:0

"Динамо": Шовковський (К) - Сілва, Драгович, Хачеріді, Віда - Рибалка - Велозу, Беланда, Ярмоленко, Ленс - Кравець

Запасні: Рибка, Антунеш, Сидорчук, Гармаш, Гусєв, Буяльський, Теодорчик.

"Дніпро": Лаштувка - Ксьонз, Папа Гуйє, Сваток, Влад - Канкава - Шахов, Блізниченко, Матеус, Безус - Калініч

Запасні: Бойко, Баланюк, Лучкевич, Федорчук, Васильєв, Горбунов, Мігунов.

Гравці "Динамо" і "Дніпра" розминаються на полі. А ультрас киян вже підготували перформанс у біло-синіх кольорах.

Звучить пісня зі словами "Час повернути "золото" у Київ" :)

На полі розгорнули величезний прапор України

Диктор нагадує, що "Дніпро" вийшов у фінал Ліги Європи і закликає купувати квитки до Варшави.

А ще просить бути чемними. Простіше кажучи, просить вболівальників не вибігати на поле після фінального свистка.

Команди вийшли на поле, заспівали гімн України і вже готові розпочати матч.

ПЕРШИЙ ТАЙМ

1 Ну, що вперед до чемпіонства!

2 Кияни відразу помчалися в атаку. Сілва прострілив на Беланда. Удару Юнеса забракло точності

3 "Дніпро" відповів моментом Калінича. Нікола пробив вище воріт

7 "Динамо" атакує флангом Ленса, але гості високо зустрічають суперника. Поки не виходить у киян пройти до воріт Лаштувки

10 Канкава "тепло" зустрів Ленса у центрі поля і отримав на горіхи від Жабченка.

13 Якщо хтось думав, що "Динамо" сьогодні буде легко, то це не так. "Дніпро" б'ється, кусається і не дає господарям вільно дихати. Дуже важко дається киянам перехід центра поля.

15 Безус грубо зупинив Беланда і відразу отримав покарання. Жабченко показав Роману шматок жовтого пластика

17 Гра без моментів. "Дніпро" не дає киянам наблизитися до штрафного майданчика

18 Кутовий "Динамо"також не приніс нічого цікавого. Лаштувка надійно зіграв на виході.

19 Ярмоленко наважився на дальній удар. Лаштувка впіймав високий м'яч.

21 "Дніпро" огризнувся, але Павло Ксьонз не влучив у ближній кут воріт Шовковського

22 Папа Гуйє перервав простріл Сілви з флангу

23 Ярмоленко подав кутовий на дальню штангу. Ленс вдарив через себе і влучив у сітку воріт, але із зовнішнього боку.

25 "Дніпро" грає щільно і компактно. Важко киянам знайти вільний простір для своїх атак.

27 "Динамо! Динамо!" - вболівальники підтримують без п'яти хвилин чемпіона і женуть вперед.

29 Гра без моментів починає дратувати вболівальників. Дехто вже заявляє про це свистом.

31 Лаштувка вийшов далеко з воріт і перехопив м'яч у Кравця. Обійшлося без травм.

33 Ребров весь час знаходить на межі технічної зони. Маркевич лише тепер звівся на ноги. Чекаємо вказівок. Ми знаємо, як Мирон Богданович може емоційно реагувати на гру своїх підопічних

38 Канкава б'ється як лев. Гравці "Дніпра" не шкодують ні себе, ні суперника.

40 "Динамо" подало кутовий, але гості нівелювали будь-яку можливу загрозу від стандарту.

42 Цікаво чи наставник "Севільї" Унаї Емері дивиться цей матч? Ні не дивиться. Зараз суперник "Дніпра" по фіналу Ліги Європи грає з "Альмерією". Там іде перший тайм і також поки без голів.

45 Жабченко компенсував одну хвилину до першого тайму.

45+1 Матеус навісив зі штафного точно у руки Шовковському і відразу пролунав свисток на перерву.

ПЕРЕРВА За підсумками першого тайму у нас нулі на "Олімпійському". Вони не принесуть "Динамо" омріяного чемпіонства. Отже, у Реброва є 15 хвилин, щоб внести корективи у гру своїх підопічних і надихнути їх на перемогу. У перші 45 хвилин атака киян не змогла підібрати пароль до захисту "Дніпра". Дуже гідно резерв дніпрян протистоїть основі "Динамо".

ДРУГИЙ ТАЙМ

46 Маркевич розпочинає із заміни. Замість Канкави на поле виходить Валерій Федорчук

48 Кияни заряджені. Грають швидше та агресивніше. Але "Дніпро" готовий до такого розвитку подій і поки тримає оборону.

52 Ребров міняє Велозу на Сидорчука

53 Ленс закручував м'яч у дальній кут, але не влучив. Ну хоч якісь моменти з'явились у грі.

55 Біля сектора ультрас зірвалась петарда. Диктор відразу нагадав, що так робити не можна

56 Ультрас потішили глядачів дощем з конфеті. На полі тим часом нічого цікавого не відбулося.

60 Сьогодні футбол на "Олімпійському" дивляться 50 702 вболівальника. Непогано.

62 Хачеріді головою у падінні вибив м'яч після удару Матеуса зі штрафного

63 Безус відверто пробачив "Динамо". Роман пробив вище воріт. А контратаку "Дніпра" розпочав Анатолій Жабченко :)

64 Валерій Лучкевич вийшов на поле замість Матеуса.

64 Лукаш Теодорчик продовжить гру замість Кравця. Як правило виходи поляка на заміну дуже часто бувають результативними.

65 Рибалка сильно пробив здалеку, Лаштувка відбив перед собою. На добиванні був Тео, але польський нападник не зміг переправити м'яч у порожні ворота з кількох метрів.

72 Ультрас "Динамо" палять файєри. Задиміло на "Олімпійському"

75 Сидорчук заробив перспективний штрафний для "Динамо". Беланда не надто вдало реалізував стандарт.

76 Тепер Юнеса міняє Віталій Буяльський. У "Дніпра" замість Близниченка виходить молодий Мігунов

79 Стюарди ставлять перед сектором ультрас "Динамо" додаткові перегородки. Якщо киян так і не заб'ють, то святкувати не буде чого. Принаймні сьогодні

82 Гра проходить практично на половині полі "Дніпра"

84 ГОЛ! Домагой Віда приносить "Динамо" титул чемпіона України! Рибалка спрямував м'яч у штрафний майданчик. Віда прийняв, справився з тиском захисту "Дніпра" і пробив точно у ворота.

86 До голу Віда записав у протокол ще й жовту картку. Хорват порушив правила проти Безуса

90 Три хвилини до чемпіонства!

90+2 Лікарі виводять під руки Буяльського з поля.

90+3 Все! "Динамо" - чемпіон України! Вітання клубу і всім вболівальникам киян з перемогою у чемпіонаті!

Зараз ви читаєте новину «Матч за "золото": "Динамо" - "Дніпро" - 1:0». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua