неділя, 15 жовтня 2017 14:22

"Манчестер Сіті" забив 7 м'ячів в одному матчі
6

«Ман Сіті» повторив клубний рекорд, забивши в матчі АПЛ 7 голів

У матчі 8-го туру англійської прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" приймав "Сток Сіті" і домігся розгромної перемоги з рахунком - 7:2.

До 27-ї хвилини "городяни" зуміли забити тричі - відзначилися Габріел Жезус, Рахім Стерлінг і Давід Сілва. Наприкінці першого тайму Маме Бірам Діуф один м'яч відіграв, а на початку другої половини Кайл Уолкер відзначився автоголом.

Перевага підопічних Хосепа Гвардіоли залишалося мінімальним недовго. На 55-й хвилині дубль оформив Жезус, п'ять хвилин по тому забив Фернандіньо і майже відразу ж відзначився Лерой Сане. Остаточний результат встановив Бернарду Сілва на 79-й хвилині.

"Нам довелося зібратися після перерви на матчі збірних, щоб почати все заново. Грали швидко і не втрачали м'яч. Цим я і задоволений, найкращий виступ з моменту мого приходу.

Де Брюйне? Він один з найкращих гравців на сьогоднішній день.

Що стосується Агуеро, то він не був готовий на 100%, тому я був радий дати ігрові хвилини Бернарду Сілві, Яя Туре та Ілкаю Гюндогану", - сказав головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола.

Манчестер Сіті - Сток Сіті 7:2 (3:1, 4:1)

Голи: 1:0 - 17 Габріел Жезус, 2:0 - 19 Стерлінг, 3:0 - 27 Сілва, 3:1 - 44 Діуф, 3:2 - 47, автогол Уокер, 4:2 - 55 Габріел Жезус, 5:2 - 60 Фернандіньо, 6:2 - 62 Сане, 7:2 - 79 Бернарду Сілва.

Манчестер Сіті - Едерсон, Уокер, Стоунз, Отаменді, Делф, де Брюйне (Гюндоган, 66), Фернандіньо (Туре, 73), Сілва, Стерлінг, Габріел Жезус (Бернарду Сілва, 63), Сане.

Завдяки цій перемозі "Манчестер Сіті" піднявся на перше місце в таблиці АПЛ, випереджаючи на два очки "Манчестер Юнайтед". Манкуніанці втратили очки, зігравши внічию з "Ліверпулем".

"Манчестер Сіті" повторив свій клубний рекорд, забивши в одному матчі прем'єр-ліги сім м'ячів. У сезоні-2013/14 "городяни" розгромив удома "Норвіч" (7:0).

"Челсі" зазнав сенсаційної поразки від найгіршої команди ліги "Крістал Пелас".

"Манчестер Сіті" є суперником донецького "Шахтаря" в груповому етапі Ліги чемпіонів.

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Сіті" забив 7 м'ячів в одному матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua