середа, 10 червня 2015 09:31

КС U-20. 1/8 фіналу. Україна - Сенегал - 2:4

Доброго ранку, шановні любителі футболу! Збірна України U-20 вже виконала програму мінімум на Мундіалі, який зараз проходить на стадіонах Нової Зеландії, завоювавши путівку до 1/8 фіналу турніру. При цьому зробила це досить впевнено, посівши перше місце в своїй групі серед таких суперників, як США, М'янма та господарі чемпіонату, новозеландці.

Але апетит приходить під час їжи. Сьогодні підопічні Олександра Петракова спробують подолати черговий бар'єр і стати учасником чвертьфіналу. Для цього потрібно прибрати з дистанції представника Африки – команду Сенегала. Матч розпочнеться о 10:30 за київським часом, наш сайт проведе текстову онлайн-трансляцію зустрічі.

Наш суперник став відомим, коли повністю завершилися матчі у групі С, де сенегальці стали третіми в компанії таких команд, як Португалія (1), Колумбія (2) та Катар (4).

В наших хлопців є шанс втілити в життя відому приказку про солдата, який мріє носити генеральські погони. Більш детально про розклад для синьо-жовтих можна дізнатися з нашого прев'ю.

Стосовно суддівства, обслуговувати гру буде бригада арбітрів на чолі з бразильцем Рикардо Маркешом.

Ну й щодо перспектив команди, яка сьогодні завоює путівку в чвертьфінал, то на неї 14 червня чекає зустріч із переможцем пари Австрія – Узбекистан.

Стартові склади команд:

Україна: Сарнавський, Полегенько, Качараба, Бурда, Соболь, Харатін, Чумак, Коваленко, Лучкевич, Кабаєв, Бесєдін

Сенегал: Сі, Ваге, Сані, Сіссе, Сілла, Сарр, Ндіайе, Гоміс, Нассалан, Коне, Тіам

Команди готуються вийти на поле стадіону "North Harbour Stadium" в Окленді. Вболівальників збірної України на трибунах чимало

Гравці обох команд вже на полі, лунають гімни країн-суперників. Майже всі футболісти у синьо-жовтих футболках співали "Ще не вмерла..."

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Українці розвели з центру поля!

1- Одразу небезпечний момент від українців. Коваленко справа віддав на Бесєдіна, але за м'яч зачепився Кабаєв. Втім в останній момент захисник суперників не дав синьо-жовтим завершити атаку

"Не фоли! Обережно!" - чутно підказки Олександра Петракова. Є підстави тренеру турбуватися, адже ряд гравців "висять" на картках

6- Лучкевич не зміг обробити м'яч після хорошої діагоналі від Коваленка

11- Небезпечно! Кабаєв ювелірно прострілив у центр штрафного на Бесєдіна, але удар останнього було заблоковано

18- Красиво навісив по діагоналі у штрафний Полегенько, але раніше за партнерів на м'ячі опинився голкіпер сенегальців

Перевага українців очевидна, моменти біля воріт сенегальців виникають регулярно. Втім, поки що без голів

24- Перша жовта картка: Коне її отримує за фол проти Соболя

27- Вимушена заміна в українців: Немтінов вийшов замість травмованого Кабаєва

28- Соболь пробивав після хорошої атаки українців, але з офсайду

32- Голкіпер сенегальців вирішив погратися в польового гравця і ледь не догрався, але вчасно виправився

39- Чумак пробив здалеку - занадто високо

Дещо віддали ініціативу наші хлопці сенегальцям, вже немає такої тотальної переваги в підопічних Олександра Петракова

43- Ваге вирішив перевірити пильність Сарнавського підступним напівударом чи напівпрострілом справа - наш кіпер на місці

ПЕРЕРВА!

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

48- Ледь не забили українці! Спочатку Бесєдін прострілив справа, кіпер відбив прямо на ногу Коваленку, але той з вигідної позиції також влучив у воротаря

52- Небезпечний штрафний били по центру метрів з 25-ти сенегальці, але зробили це, на наше щастя, не кращим чином - м'яч застряг у штрафному, наші захисники його винесли

54- Соболь здалеку пробив не кращим чином. Хоча час для того, щоб якісно обробити м'яч, в нашого футболіста був

56- Лучкевич справа небезпечно прострілив - голкіпер знову грає впевнено

58- Дві поспіль пожежі виникли біля воріт збірної України. Сенегальці посилили тиск на початку другого тайму і це вже дало певний результат. Нашій команді є над чим замислитися

62- Харатіну лікарі надають допомогу. Але, здається, все нормально

64- Чумак навісив зі штрафного - м'яч перелетів усіх і опинився за лицьовою лінією. Перед цим Ндіайе отримав жовту картку за відмашку на Коваленку

68 - Сарнавський! Сейв голкіпера рятую наші ворота після дальнього пострілу Гоміса

Треба визнати: збірна Сенегалу суттєво додала в другому таймі, і для нашої команди це дещо стало несподіванкою

70-ГООООООООООЛ!  Артем Бесєдін! Таки спіймали наші хлопці сенегальців на контратаці, Немтінов віддав на хі Бесєдіну, а Артем більярдним пострілом вколотив м'яч у дальній кут воріт Сенегала

72- Не зарахував арбітр гол Бурди, побачивши порушення з боку українського захисника, конкретно - напад на голкіпера. Немає стовідсоткової впевненості, що рефері правий

Сі та Бесєдін отримали по жовтій картці за недисципліновану поведінку

75- Сарнавський! Холоднокровно вибиває м'яч кулаками Богдан після невдалої гри Соболя

76- Заміна в Сенегала: Ньянг замість Тіама

79- Ньянг міг стати джокером, але цього після навісу зі стандарту не дав зробити Сарнавський

83-ГОЛ! Сарр зрівнює рахунок. Будемо справедливими - все логічно. Відверто сіли ближче до власного штрафного українці і занадто багато почали дозволяти суперникові. Все завершилося обрізкою Качараби в районі 11-метрової, а Сарр не став нікого пробачати і від душі розстріляв Сарнавського

88- Кутовий, який нічим для нас результативним не завершився

92- Дальній постріл Коваленка - кіпер на місці

ДРУГИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО! На нас чекає ще два додаткових тайми по 15 хвилин кожен. Якщо й вони не виявлять переможця, то тоді серія пенальті

ТРЕТІЙ ТАЙМ!

Заміна в українців: Яремчук виходить замість Немтінова. Коваленко таким чином змістився лівіше, Бесєдін на його місце. Такою ротацією Петраков дещо хоче освіжити атаку своєї команди

95- Дальній удар Бесєдіна, але несильно, в руки кіперу

100- Заміна в Сенегала: Соу замість Коне

105- Коваленко на газоні, йому допомогу надає голкіпер збірної Сенегалу. Пізніше вже й лікарі нашої команди підключилися

ТРЕТІЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

ЧЕТВЕРТИЙ ТАЙМ!

109- Фух! Відверто пощастило зараз українцям. Гоміс біля лицьової лінії обікрав нашого захисника і навісив у воротарський на Ньянга, який не влучає у майже порожні ворота

111- Коваленко не зміг пробити кіпера метрів з 20-ти

Перед цим Ваджі вийшов на заміну замість Нассалана

113- Бурда ледь не зрізав у власні ворота після помилки Сарнавського на виході

114- Жовта картка Соболю

118- Заміна від Петракова: Габелок замість Коваленка

Фізічно збірна Сенегалу готова краще, фланг Соболя відверто провалюється. Отже, вся наша надія на Сарнавського в серії пенальті. Якої, схоже, не уникнути