субота, 28 листопада 2015 16:58

"Карпати" розтрощили "Олімпік", "Зоря" обіграла "Сталь"

Наставник "Карпат" Ігор Йовічевіч

Сьогодні стартував 16-й тур чемпіонату України з футболу. На своєму полі львівські "Карпати" приймали донецький "Олімпік", повідомляє "Сегодня".

Уже в дебюті зустрічі господарі отримали чисельну перевагу. За фол останньої надії був вилучений голкіпер донецького клубу Махарадзе, плюс у ворота гостей був призначений пенальті. Кожанов з 11 метрів відкрив рахунок. А незабаром Чачуа ефектним ударом з-за меж штрафно майданчика подвоїв перевагу львів'ян.

До честі "Олімпіка" команда навіть у меншості пробувала йти вперед і таки свого домоглася. Матяж зі штрафного відіграв один м'яч.

Але після перерви "Карпати" оформили розгром. Третій м'яч за львів'ян забив Худоб'як, який реалізував вихід один на один. А перед фінальним свистком Кльоц поставив крапку, встигнувши на добивання.

Луганська "Зоря" зустрічалася зі "Сталлю" з Дніпродзержинська. У першому колі дебютант Прем'єр-ліги сенсаційно обіграв учасника єврокубків - 2:0. І після першого тайму, здавалося, що знову "Зоря" може втратити очки.

Вже на 12-й хвилині "Сталь" вийшла вперед після точного удару Кулача. Відігратися луганчани зуміли лише у другому таймі. І то, допоміг їм суперник - Кравченко зрізав м'яч у власні ворота. А через шість хвилин Будковський приніс "Зорі" перемогу.

Прем'єр-ліга

16-й тур

Карпати - Олімпік 4:1 (2:1, 2:0)

Голи: 1: - 15, пенальті Кожанов, 2: - 20 Чачуа, 2:1 - 27 Матяж, 3:1 - 76 Худоб'як, 4:1 - 90 Кльоц.

Карпати - Мисак, Новотрясов, Костевич, Кравець (Кльоц, 46), Пластун, Худоб'як, Кожанов, Голодюк (Карноза, 66), Чачуа, Ксьонз, Гуцуляк (Мірошниченко, 58).

Олімпік - Махарадзе, Конде, Федорів, Гришко, Доронін (Литовченко, 15), Матяж, Огиря, Танчик (Кадімян, 71), Поступаленко (Драченко, 80), Моха, Парцванія.

Попередження: Матяж (16), Гуцуляк (23), чачу (26), Ксьонз (60), Пластун (88).

Вилучення: Махарадзе (12), Матяж (90).

Зоря - Сталь 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 12 Кулач, 1:1 - 57, автогол Кравченко, 2:1 - 63 Будковський.

Зоря - Шевченко, Чечер, Опанасенко, Ярмаш, Пилявський, Гречишкін (Чайковський, 29), Караваєв, Петряк, Любенович (Ліпартія, 46), Гордієнко (Сіваков, 87), Будковський.

Сталь - Бандура, Кравченко, Адамюк, Барановський, Кучеров, Карасюк, Котляр (Будник, 84), Багдасаров (Путраш, 60), Кулач, Гоменюк, Васін (Козак, 69).

Попередження: Барановський (23), Гордієнко (41), Опанасенко (69), Кулач (74), Чайковський (75), Чечер (78), Будник (85), Ярмаш (90).

Зараз ви читаєте новину «"Карпати" розтрощили "Олімпік", "Зоря" обіграла "Сталь"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua