четвер, 07 квітня 2016 10:47

Ібрагімович зрівнявся з Шевченком за голами у Лізі чемпіонів

Златан Ібрагімович забив 48-й гол у Лізі чемпіонів Reuters

Нападник "ПСЖ" Златан Ібрагімович відзначився у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти "Манчестер Сіті" (2:2).

Гол став для шведського нападника 48-м у турнірі. Ібрагімович зрівнявся за цим показником з Андрієм Шевченком.

Гравці зараз ділять шосте місце у списку найкращих бомбардирів Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, гра ПСЖ - Манчестер Сіті завершилася з рахунком 2:2. У складі господарів голи на свій рахунок записали Златан Ібрагімович (41-а хвилина) і Адрієн Рабьо (59).

У "Манчестер Сіті" відзначилися Кевін де Брюйне (38) і Фернандіньо (72). На 14-й хвилині голкіпер англійської команди Джо Харт відбив пенальті у виконанні Ібрагімовича.

Матч-відповідь суперники проведуть в Англії 12 квітня.