субота, 02 березня 2013 15:57

Холменколлен. Підгрушна зійшла з дистанції, Бергер здобула десяту перемогу в сезоні

Олена Підгрушна впала на першому колі ФОТО: biathlon.com.ua

2 березня у Холменколлені (Норвегія) на сьомому етапі Кубка світу з біатлону відбулася жіноча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Перемогла норвежка Тура Бергер, незважаючи на чотири промахи, випередила француженку Марі Дорен Обер на 31,2 секунди і Анастасію Кузьміну, яка представляє Словаччину - на 45.

Кращою серед українок була Валя Семеренко. Їй єдиній вдалося по ходу гонки піднятися з 28-ї стартової позиції на восьме місце з відставанням у 3 хвилини 21,6 секунди при чотирьох промахах. Віта Семеренко, пробігши сім штрафних кіл, фінішувала 12-ю (+3.49,4).

Марія Панфілова з дев'ятьма промахами опустилася з 17-ї стартової позиції на 23-е місце (+5.23,4). Наталія Бурдига з вісьмома промахами посіла 26-е місце, опустившись з 10-ї стартової позиції. Олена Підгрушна не фінішувала після падіння на першому колі.

Біатлон. Кубок світу. Сьомий етап. Холменколлен (Норвегія), 2 березня

Жінки. Спринт. 10, чотири вогневих рубежі.

1 (1-а у спринті). Тора Бергер (Норвегія) - 32.12,2 (0+1+2+1)

2 (4). Марі Дорен Обер (Франція) - + 31,2 (0+0+1+1)

3 (3). Анастасія Кузьміна (Словаччина) - + 45,1 (1+0+2+1)

...

8 (28). Валя Семеренко - +3.21,6 (1+0+1+2)

12 (8). Віта Семеренко-+3.49,4 (1+3+0+3)

23 (17). Марія Панфілова - +5.23,4 (1+3+2+3)

26 (10). Наталія Бурдига - +5.41,5 (1+1+2+4)

(3). Олена Підгрушна - не фінішувала

Зараз ви читаєте новину «Холменколлен. Підгрушна зійшла з дистанції, Бергер здобула десяту перемогу в сезоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua