субота, 13 серпня 2016 22:59

Гвардіола стартує з перемоги, Зінченко не потрапив у заявку "Манчестер Сіті"

Футболісти "Манчестер Сіті" обіграли "Сандерленд" у домашньому матчі першого туру чемпіонату Англії.

Зустріч, що відбулася у суботу в Манчестері, завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів. Перший м'яч у грі на 4-й хвилині з пенальті забив Серхіо Агуеро. На 71-й хвилині форвард "чорних котів" Джермейн Дефо зрівняв рахунок, а на 87-й його партнер по команді Педді Макнейр відправив м'яч у свої ворота.

Для Хосепа Гвардіоли ця перемога стала першою на офіційному рівні в якості головного тренера "Манчестер Сіті".

Дефо забив свій 144-й м'яч у Прем'єр-лізі і наздогнав за цим показником екс-форварда лондонського "Арсеналу" і "Манчестер Юнайтед" Робіна ван Персі, який іде на десятому місці у списку бомбардирів турніру за весь час.

У наступному турі 20 серпня "Манчестер Сіті" на виїзді зіграє із "Сток Сіті", а "Сандерленд" днем пізніше прийме "Мідлсбро".

Додамо, що українець Олександр Зінченко не потрапив в заявку на матч.

Зараз ви читаєте новину «Гвардіола стартує з перемоги, Зінченко не потрапив у заявку "Манчестер Сіті"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua