вівторок, 17 травня 2016 12:20

Говоров встановив рекорд чемпіонатів Європи

Говоров виграв півфінал на 50 метрів батерфляєм

Український плавець Андрій Говоров встановив новий рекорд чемпіонатів Європи.

На континентальній першості з водних видів спорту в Лондоні (Велика Британія) Говоров виграв півфінал на 50 метрів батерфляєм, а його час 22,73 секунди став новим рекордом чемпіонатів Європи.

Примітно, що Говоров поліпшив власне ж досягнення, встановлене на першості континенту-2014 в Берліні (22,87).

Відзначимо також, що у фінал 200-метрівки на спині впевнено вийшла українка Дарина Зевіна, яка у півфіналі показала перший результат - 2.08,66.

Фінали в цих видах програми відбудуться у вівторок, 17 травня.

Зараз ви читаєте новину «Говоров встановив рекорд чемпіонатів Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua