понеділок, 09 травня 2016 12:51

"Фрозіноне" Прийми залишить Серію А: результати 37-го туру

У матчі 37-го туру чемпіонату Італії туринський "Ювентус", який вже забезпечив собі чемпіонський титул, поступився в гостях "Вероні", яка займає останнє місце в чемпіонаті! Поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь "Верони".

Голи у ворота команди Массіміліано Аллегрі забили Лука Тоні (43, пенальті) і Федеріко Вівіані (55). Алекс Сандро вже в компенсований час другого тайму залишив поле за другу жовту картку, покинувши "Ювентус" в меншості. Потім Пауло Дібала (90+4) реалізував пенальті і відіграв один м'яч.

Цей матч став останнім у кар'єрі екс-нападника "Баварії", "Ювентуса" і збірної Італії Луки Тоні. Форвард, який виступав з 2013 року за "Верону", завершив кар'єру футболіста.

Команда Прийми зіграла внічию з "Міланом", українець привіз пенальті: результати 36-го туру Серії А

"Мілан" продовжує бій за "зону єврокубків": в суботу команда Крістіана Броккі на виїзді мінімально обіграла "Болонью" - 1:0.

Футболісти "Фрозіноне" програли "Сассуоло" і достроково вилетіли з елітного дивізіону чемпіонату Італії.

Зустріч в неділю у Фрозіноне завершилася з рахунком 1:0 на користь гостей. У складі "Сассуоло" відзначився Маттео Політано на 85-й хвилині.

У складі "Фрозіноне" весь матч відіграв український захисник Василь Прийма.

"Фрозіноне" з 31 очком посідає передостаннє 19-е місце і достроково залишив Серію А, так як від рятівного 17-го рядка за тур до закінчення турніру команда відстає на 5 балів. "Сассуоло" з 58 очками перебуває на шостому місці.