понеділок, 04 липня 2016 00:28

Франція перемогла Ісландію і вийшла у півфінал Євро-2016

Збірна Франції здобула перемогу над командою Ісландії у чвертьфіналі чемпіонату Європи з футболу.

Зустріч відбулася у неділю, 3 липня, на стадіоні "Стад де Франс" у передмісті Парижа Сен-Дені і завершилася з рахунком 5:2.

Французи ще у 1-му таймі забили 4 м'ячі в ісландські ворота: відзначилися Олів'є Жиру (на 12-й хв), Поль Погба ( на 19-й), Дімітрі Пайєт (на 42-й) і Антуан Грізманн (на 45-й).

2-й тайм почався з голу ісландця Колбейнна Сігторссона на 56-й хв, але незабаром Жиру оформив дубль і відновив перевагу Франції у 4 м'ячі. Остаточний рахунок на 84-й хв встановив Біркір Б'ярнасон - 5:2.

У півфіналі французи зіграють зі збірною Німеччини, зустріч відбудеться 7 липня. В іншому півфіналі битимуться команди Португалії та Уельсу (6 липня), повідомляє "Лента".

Євро-2016

1/4 фіналу

Франція-Ісландія 5:2 (4:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 12 Жиру, 2:0 - 19 Погба, 3:0 - 42 Пайєт, 4:0 - 45 Грізманн, 4:1 - 56 Сігторссон, 5:1 - 59 Жиру, 5:2 - 84 Б'ярнасон .

Франція - Льоріс, Санья, Кошельни (Мангаля, 72), Умтіті, Евра, Погба, Матюїді, Сіссоко, Грізманн, Пайєт (Коман, 80), Жиру (Жиньяк, 60).

Ісландія - Хальдерссон, Севарссон, Арнасон (Інгасон, 46), Сігурдссон, Скуласон, Гудмундссон, Гуннарссон, Сігурдссон, Б'ярнасон, Сігторссон (Гудйонсен, 83), Бедварссон (Фіннбогасон, 46).

Попередження: Б'ярнасон (58), Умтіті (75).

Зараз ви читаєте новину «Франція перемогла Ісландію і вийшла у півфінал Євро-2016». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua