субота, 28 квітня 2012 21:49

Фінал Кубка України буде донецьким: "Шахтар" - "Металург"

У серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися донецькі футболісти. Фото: ua-gol.com

Донецький "Металург" у серії післяматчевих пенальті обіграв львівські "Карпати" в півфінальному матчі Кубка України з рахунком 0:0 (7:6) і вийшов у фінал турніру.

Найреальнішу можливість відкрити рахунок в матчі перед перервою мав болгарський нападник "Металурга" Дімітров, проте його удар витягнув з "дев'ятки" воротар "Карпат" Богатінов.

У середині другого тайму шанс відзначитися втратили вже "Карпати". Гладкий скористався вдалим прострілом Лукаса з лівого флангу, але з його ударом дивом упорався голкіпер донецької команди Бандура.

Надалі ігрову перевага була в "Металурга", а апофеозом матчу став додатковий час, по ходу якого Морозюк не реалізував 11-метровий удар за порушення правил у штрафному майданчику "Карпат" на Казаряні.

У серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися донецькі футболісти. Вирішальний пенальті у "Карпат" не реалізував Мілошевич, удар якого прийняла на себе поперечина.

Кубок України

Півфінал

Металург Д (Донецьк) - Карпати (Львів) - 0:0 (7:6)

Незабиті пенальті: Морозюк, 119 - ні.

Попередження: Прийма, 50 - Мілошевіч, 44; Гладкий, 50; Перес, 53; Озарків, 55; Федецький, 90 +4; Авелар, 118; Кополовець, 120.

Вилучення: ні - Гірський, 120 +1.

Зараз ви читаєте новину «Фінал Кубка України буде донецьким: "Шахтар" - "Металург"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua