понеділок, 13 червня 2016 18:04

Євро-2016. Гол Піке приніс збірній Іспанії перемогу над Чехією

Жерар Піке. Фото: futbik24.com

Збірна Іспанії виграла в команди Чехії у матчі першого туру групового етапу чемпіонату Європи - 2016. Зустріч проходила в Тулузі на стадіоні "Мунісіпал" і завершилася з рахунком 1:0.

Іспанці повністю контролювали хід зустрічі в першому таймі, але Петр Чех кілька разів виручив свою команду. Після перерви малюнок гри не змінився. Під кінець основного часу матчу Андрес Іньєста отримав передачу, побачив підключення Херарда Піке на дальній штанзі, після чого чудово навісив на свого партнера по "Барселоні", який в дотик головою пробив у ближній нижній кут.

ЧЄ 2016 - фінальний раунд

Іспанія - Чехія - 1:0

Голи: Піке, 87 (1:0).

Попередження: немає - Лімберскі, 61.

Турнірне становище в групі D після 1-го туру: 1-2. Хорватія та Іспанія - по 3 очки; 3-4. Туреччина та Чехія - по 0 очок.

Зараз ви читаєте новину «Євро-2016. Гол Піке приніс збірній Іспанії перемогу над Чехією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua