неділя, 02 вересня 2012 21:40

Дубль Кучера, перший гол "Динамо" на "Донбас Арені": "Шахтар" виграв битву титанів

Кращим гравцем матчу "Шахтаря" з "Динамо" названий автор дубля Олександр Кучер ФОТО: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" обіграв київське "Динамо" в матчі восьмого туру української прем'єр-ліги з рахунком 3:1.

Господарі першими відкрили рахунок у цьому матчі. На 20-й хвилині матчу Срна подав кутовий, а секундна заминка захисників "Динамо" у власному штрафному майданчику коштувала гостям голу від захисника "Шахтаря" Кучера.

На останній хвилині першого тайму Ярмоленко обіграв захисників "Шахтаря" Раца і Кучера на вході у штрафний майданчик господарів і точним ударом вразив ворота П'ятова. Цей гол став першим виїзним в історії матчів "Динамо" з "Шахтарем" на "Донбас Арені".

На 63-й хвилині знову після подачі кутового у виконанні Срни Кучер виграв позиційну боротьбу у Тайво і забив другий м'яч "Шахтаря".

Крапку в матчі поставив на 82-й хвилині точний удар бразильського нападника Адріано, який з-за меж штрафного майданчика завдав точного удару у ворота Коваля.

Україна. Прем'єр-ліга

8-й тур

Шахтар (Донецьк) - Динамо К (Київ) - 3:1

Голи: Кучер, 19 (1:0); Ярмоленко, 45 (1:1); Кучер, 62 (2:1); Адріано, 81 (3:1).

"Шахтар": П'ятов, Срна (к), Ракицький, Кучер (Кривцов, 69), Рац, Степаненко, Фернандіньо, Мхітарян, Вілліан (Коста, 78), Ілсіньо (Тейшейра, 61), Адріано

"Динамо": Коваль, Даніло, Бетао, Велозу, Ярмоленко, Ідейє, Гармаш, Гусєв (к) (Мілевський, 81), Кранчар (Раффаель, 69), Тайво, Хачеріді

Попередження: Мхітарян, 52; Фернандіньо, 72, Рац, 83 - ідей, 35; Ярмоленко, 46; Сілва, 76; Гармаш, 84; Велозу, 86; Бетао, 90+2.

Зараз ви читаєте новину «Дубль Кучера, перший гол "Динамо" на "Донбас Арені": "Шахтар" виграв битву титанів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua