понеділок, 19 березня 2012 21:13

Дубль Крістальдо, гол Федецького: "Металіст" переміг "Карпати"

Харківський "Металіст" в заключному матчі 23-го туру української прем'єр-ліги вдома виграв у львівських "Карпат" з рахунком 3:1.

Перший м'яч "Металіст" забив на 30-й хвилині, коли Крістальдо лівою ногою в один дотик з меж штрафного майданчика замкнув гострий простріл Бланко з лівого флангу.

Відразу після перерви підопічні Мирона Маркевича закріпили перевагу. Соса навісив з кутового, а Березовчук ударом головою не залишив шансів Тлумаку.

На 54-й хвилині Артем Федецький, який повернувся у склад "Карпат", відквитав один гол і повернув інтригу в матчі.

Але на 65-й хвилині Крістальдо красивим і точним дальнім ударом в "дев'ятку" воріт "Карпат" поставив ефектну крапку в цьому матчі.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга

23-й тур

Металіст (Харків) - Карпати (Львів) - 3:1

Голи: Крістальдо, 30 (1:0); Березовчук, 47 (2:0); Федецький, 53 (2:1); Крістальдо, 63 (3:1).

МЕТАЛІСТ: Дишленкович, Папа, Березовчук, Пшеничних, Вільягра, Соса, Едмар, Себа Бланко (Тайсон, 69), Девіч (Чако Торрес, 60), Крістальдо (Марлос, 80), Клейтон.

КАРПАТИ: Тлумак, Петрівський (Федецький, 46), Мілошевіч, Болохан, Балажиц, Ткачук, Ерік (Кінк, 53), Даушвілі, Перес, Ксьонз, Кас'ян (Гладкий, 62).

Попередження: Крістальдо, 31; Едмар, 81 - Болохан, 70; Ксьонз, 84; Балажиц, 86.

Зараз ви читаєте новину «Дубль Крістальдо, гол Федецького: "Металіст" переміг "Карпати"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua