субота, 10 березня 2012 22:26

"Дніпро" зіграв унічию з "Ворсклою"

Дніпропетровський "Дніпро" і полтавська "Ворскла" не виявили переможця у матчі 22-го туру української прем'єр-ліги, зігравши внічию з рахунком 1:1.

Команда Хуанде Рамоса відкрила рахунок у матчі відразу після перерви. Олійник виконав навісну передачу у штрафний майданчик на Матеуса, м'яч від якого відскочив до Кравченка. Півзахисник "Дніпра" в падінні головою вразив ворота гостей.

На 77-й хвилині полтавчани зуміли відігратися після того, як Шахов у власному штрафному майданчику збив Будника. Пенальті впевнено реалізував Янузі, відправивши м'яч і воротаря Лаштувку в різні кути.

Кінцівка матчу видалася напруженою, а нерви не витримали у півзахисника "Дніпра" Боатенга, який на 82-й хвилині грубо зіграв проти Янузі, а потім збив з ніг Курилова, отримавши за це червону картку.