субота, 02 березня 2013 19:24

"Дніпро" з перемоги розпочав боротьбу за друге місце

Роман Зозуля відкрив рахунок у матчі і заробив пенальті ФОТО: fcdnipro.ua

На полі "Дніпро-Арени" у Дніпропетровську завершилася зустріч місцевого "Дніпра" і київського "Арсеналу" в рамках першого весняного туру української прем'єр-ліги. Команда Хуанде Рамоса завдала поразки "канонірам" з рахунком 3:0.

Господарі вийшли вперед на 19-й хвилині завдяки відмінному удару Романа Зозулі головою. Відразу після перерви Матеус реалізував 11-метровий удар, а на екваторі другого тайму Артем Федецький провів третій гол "Дніпра".

Таким чином, "Дніпро" з перемоги почав весняну частину сезону, зберігши друге місце турнірної таблиці, "Арсенал" займає дев'ятий рядок, повідомляє "Чемпионат.com".

Дніпро - Арсенал К 3:0

Голи: Зозуля, 19, Матеус, 50 (з пенальті), Федецький, 68

Дніпро: Лаштувка - Федецький, Дуглас, Чеберячко, Стрініч - Ротань, Кравченко, Жуліано (Кулаков, 74) - Зозуля (Селезньов, 60), Калініч (Канкава, 46), Матеус

Арсенал К: Сарнавський - Сидоренко, Одібе, Обрадовіч, Романчук - Шарпар, Мартинюк (Турчанов, 67) - Старенький, Аржанов (Бушман, 74), Адійя - Мазілу

Попередження: Ротань, Дуглас - Сидоренко

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" з перемоги розпочав боротьбу за друге місце». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua