пʼятниця, 19 липня 2013 22:44

"Дніпро" на виїзді обіграв "Іллічівець", Селезньов забив 100-й гол

Селезньов забив сотий гол. Фото: fcdnipro.ua

Матчем у Маріуполі стартувала програма ігор другого туру чемпіонату України серед клубів прем'єр-ліги України. Місцевий "Іллічівець" приймав "Дніпро" і поступився команді Хуанде Рамоса з рахунком 0:2.

Перший гол був забитий незадовго до свистка на перерву, коли відзначився Євген Коноплянка, а на 52-й хвилині Євген Селезньов подвоїв перевагу гостей, випередивши воротаря господарів Ігоря Бажана після навісу зі штрафного від Руслана Ротаня. Цей гол став ювілейним, 100-м м'ячем у професійній кар'єрі для нападника "Дніпра", який забив при цьому в шостому матчі поспіль.

Протягом другого тайму дніпряни виглядали краще і втримали переможний результат.

Таким чином, "Дніпро" відсвяткував другу перемогу в чемпіонаті, який стартував , знову не пропустивши, маріупольці, у свою чергу, зазнали першої поразки в сезоні.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга. 2-й тур

Іллічівець (Маріуполь) - Дніпро (Дніпропетровськ) - 0:2

Голи: Коноплянка, 39 (0:1); Селезньов, 52 (0:2).
Попередження: Фомін, 10; Окріашвілі, 61 - Селезньов, 54.

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" на виїзді обіграв "Іллічівець", Селезньов забив 100-й гол». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua