четвер, 29 серпня 2013 23:44

"Дніпро" двічі забив "Нимме Калью" і вийшов у груповий раунд Ліги Європи

Зозуля вийшов і забив. Фото: fcdnipro.ua

На "Дніпро-Арені" у Дніпропетровську відбулася зустріч-команди Хуанде Рамоса і естонського клубу "Нимме Калью". Господарі виграли і в матчі-відповіді, результат протистояння - 2:0.

"Дніпро" виступив у дещо експериментальному складі, Олександр Кобахідзе провів перший гол дніпрян незадовго до свистка на перерву, а в другому таймі Роман Зозуля відреагував на заклик вболівальників "Немає Зозулі - немає голів", з'явився на полі і закріпив успіх українців, які володіли ігровою перевагою на 70-й хвилині.

Своїх суперників у груповому циклі Ліги Європи "Дніпро" дізнається 30 серпня за результатами жеребкування.

Ліга Європи

Раунд плей-офф

Матчі-відповіді

Дніпро Дп (Дніпропетровськ, Україна) - Нимме (Таллінн, Естонія) - 2:0

Голи: Кобахідзе, 39 (1:0); Зозуля, 70 (2:0).

Попередження: Лобжанідзе, 61 - Куінтьері, 58.

Матч 1 (22.08.2013) - 3:1

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" двічі забив "Нимме Калью" і вийшов у груповий раунд Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua