понеділок, 06 липня 2015 23:59

"Дніпро" забив 10 м'ячів команді з Нідерландів

Дніпропетровський "Дніпро" розгромив "Арнем" у другому контрольному матчі на зборах в Нідерландах. Гра закінчилася з рахунком 10:2.

У першому таймі дніпряни забили 6 голів, у другому додали ще 4. Суперник, який виступає в одній з аматорських ліг Нідерландів, забив по м'ячу у обох таймах.

Чотири голи на рахунку Ніколи Калініча, три м'ячі забив Євген Селезньов. Ще по голу забили Валерій Федорчук, Матеус і Денис Баланюк.

10: 2 Євген Селезньов, 88 '

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" забив 10 м'ячів команді з Нідерландів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua