середа, 27 травня 2015 23:58

"Дніпро" програв "Севільї" у варшавському фіналі Ліги Європи

У фіналі Ліги Європи сезону - 2014/15 на стадіоні "Народовий" у Варшаві "Севілья" обіграла з рахунком 3:2 "Дніпро".

Дніпропетровська команда вийшла вперед на 7-й хвилині завдяки точному удару Ніколи Калініча. Зрівняти рахунок іспанцям вдалося на 28-й хвилині зусиллями Гжегожа Крихов'яка.

А через три хвилини "Севілья" вийшла вперед: відзначився Карлос Бакка. Проте в кінцівці першого тайму Руслан Ротань рахунок зрівняв.

Переможний для Андалузії команди м'яч забив на 73-й хвилині Бакка, який зумів оформити дубль.

Таким чином, "Севілья" виграла Лігу Європи вдруге поспіль.

Ліга Європи. Фінал

Дніпро Дп (Дніпропетровськ, Україна) - Севілья (Севілья, Іспанія) - 2:3

Голи: Калініч, 7 (1: 0); Крихов'як, 28 (1: 1); Бакка, 31 (1: 2); Ротань, 44 (2: 2); Бакка, 73 (2: 3).

Попередження: Канкава, 17; Калинич, 45 + 2; Безус, 70; Ротань, 75; Матос, 83 - Крихов'як, 45 + 2; Каррісу, 62; Бакка, 74.

Дніпро: Денис Бойко, Артем Федецький, Дуглас Баселар, Євген Чеберячко, Євген Коноплянка, Джаба Канкава (Євген Шахов, '85), Леонардо Де Матос, Валерій Федорчук (Роман Безус, '68), Руслан Ротань, Нікола Калініч (Євген Селезньов, '78), Матеус

Севілья: Серхіо Ріко, Бенуа Тремулінас, Хосе-Антоніо Рейєс (Коке Андухар, '58), Тімоті Колодзейчак, Алейкс Відаль, Віктор Вітол, Евер Банега (Вісенте Іборра, '89), Гжегож Крихов'як, Даніель Каррісу, Стефан Мбіа, Карлос Бакка (Кевін Гамейро, '82)

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" програв "Севільї" у варшавському фіналі Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua