вівторок, 18 серпня 2015 11:21

Дива не сталося. "Атлетік" залишив "Барселону" без Суперкубка Іспанії
6

Каталонська "Барселона" не змогла здійснити подвиг і виграти Суперкубок Іспанії. У матчі-відповіді з "Атлетіком" з Більбао перед "синьо-гранатовими" стояло завдання перемогти з надвеликих рахунком. Однак чемпіони країни змогли добитися лише нічиєї.

"Барселона", пам'ятаючи про поразку в гостях з рахунком 0:4, з перших секунд накинулася на ворота суперника. Жерар Піке навіть влучив у поперечину, але господарі зуміли забити лише перед самим свистком на перерву. Відзначився Ліонель Мессі.

Початок другої половини став для господарів холодним душем. Все той же Піке щось сказав помічникові арбітра і одразу ж побачив перед собою червону картку. Надалі матч був позбавлений всякого сенсу. На 75-й хвилині Адуріс скористався хаосом в обороні "Барселони" і зрівняв рахунок.

Таким чином, баски добули своєї перший трофей з 1984 року.