середа, 29 серпня 2012 21:26

Динамо-Боруссія - 1:2

Добрий вечір, шановні любителі футболу. Через кілька хвилин сайт Gazeta.ua починає трансляцію поєдинку-відповіді плей-офф раунду кваліфікації Ліги Чемпіонів, у якому київське "Динамо" приймає "Боруссію" з Менхенгладбаха.

Ще на початку минулого тижня мало хто міг припустити, що поїздка в країну пива і сосисок обернеться для біло-синіх не примарною, а цілком реальною надією на потрапляння до групового раунду турніру. Але "Динамо", яке привчило нас нині до валідолу, все перевернуло з ніг на голову: три гостьових м'яча при одному пропущеному все більше вбивають у наші голови думку, що нікуди Ліга Чемпіонів вже не дінеться, а четвертій за підсумками минулого сезону команді Бундесліги залишається уповати тільки на диво. Головне - щоб так не думали динамівці. І не дарма Юрій Сьомін не шкодує компліментів на адресу "Боруссії" - уміння битися до кінця німцям не позичати. А, значить, ні про яку недооцінку суперника не може бути й мови.

Ну і, звичайно, всі ми чекаємо від "Динамо" забитих голів і цікавої гри. Перевага після першої зустрічі дозволяє команді Сьоміна грати в улюбленій манері, на контратаках. Але навряд чи буде цікаво спостерігати за тим, як команда буде 90 з гаком хвилин відбиватися, не вилазячи з власного штрафного. Отже, вперед "Динамо"!

Склади команд:

Динамо: Коваль, Бетао, Да Сілва, Хачеріді, Тайво, Гармаш, Велозу, Нінкович, Гусєв, Ярмоленко, Ідейе.

Боруссія: тер Штег, Дамс, Броуверс, Штранцль, Нордтвейт, Янтшке, Джака, Аранго, Херрманн, де Йонг, Ханке.

Що ж, як бачимо, один прибув - інший вибув. Хачеріді, який відсидів "від дзвінка до дзвінка" дискваліфікацію,  вже в строю. У свою чергу Тараса Михалика немає навіть у заявці з причини травми.

Стадіон поки вщент не заповнений. Але до початку ще 10 хвилин. Так що є шанс, що аншлаг таки буде.

По команді ведучого вболівальники встали і взяли в руки заздалегідь підготовлені модулі білого і синього кольорів. Плюс жовті. В результаті навпроти центральної трибуни "вималювалася" буква Д з двома золотими зірками з боків.

Команди вже на полі. Звучить гімн Ліги Чемпіонів.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

1-Перша ж хвилина - і динамівська оборона провалилася. Після рарезного пасу Херманн вискочив один на один з Ковалем, але за мить до цього лайнсмен "запалив" офсайд

5-Який момент! Ідей вийшов на рандеву зі Штегеном, але забарився з ударом, Штранцль, що прибіг, заблокував простір для удару.

9-Аранго намагався скористатися передачею Ханке, але Коваль опинився першим на м'ячі

13-Ханке ледь не скористався розгубленістю захисників "Динамо", але м'яч після його удару з кута воротарського пролетів над поперечиною

Ігрова перевага повністю на боці гостей, тиск на ворота Коваля в ці хвилини досить серйозний

17-Велозу пробив з гострого кута - прямо в руки Штегену

Уболівальники гудуть і свистять, такий футбол у виконанні "Динамо" їх ніяк не влаштовує

22-Момент у "Боруссії". Херманн небезпечно пробивав з лінії штрафного - браво Максим Коваль, який не менш класно парирував удар німця

25-Велозу справа чи то навішував, чи то пробивав зі штрафного, але зробив це не найкращим чином, захисник без проблем винесли м'яч

27-Аранго увірвався в штрафну - Хачеріді чисто в підкаті вибив у нього з під ніг м'яч

31-Ідейе вискочив один на один з голкіпером, але той першим опинився на м'ячі

Пішла хвиля по трибунам, емоції вболівальників неможливо описати

Фланги "Боруссії" працюють на повну потужність, чого, на жаль, не скажеш про динамівські

44-Ярмоленко вирішив прямо з центральної лінії перевірити пильність Штегена - останній перевірку пройшов без надзусиль

Арбітр компенсував одну хвилину в першому таймі

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ

І відразу заміна у "Динамо": Вукоєвич змінює Нінковича

47-Ярмоленко у своєму фірмовому стилі змістився з правого флангу до центру, але пробив над поперечиною

53-Ніхто не завадив Аранго пробити з лівого кута штрафного, Коваль відбив перед собою, але зіграти супернику на добивання захисники не дали

55-Знову Ярмоленко! Андрій небезпечно увірвався в штрафну, змістився в центр, але знову пробив неточно

59-Заміна у "Боруссії": замість Ханке на поле вийшов Хргота

Пошкодження отримав Велозу, лікарі за полем надають допомогу. Все нормально, гравець повернувся на поле

64-Ще одна заміна у "Боруссії": Ринг вийшов замість Херманна

65-Жовта картка Вукоєвичу і небезпечний штрафний для "Борусії" по центру. Аранго пробив вкрай бездарно, високо над поперечиною

67-Ідейе з лінії штрафного пробив низом - несильно, у руки Штегену

69-Жовта картка Брауверсу, який рукою зупинив передачу на ідей. Браун, до слова, міг виходити один на один

70-ГОЛ! Автогол Хачеріді, до якого до цього моменту не було жодної претензії. Після навісу з флангу Євген зрізав головою у свої ворота

72-Заміна у "Боруссії": де Камарго замість де Йонга

79-ГОЛ! Це жах, "Боруссія" подвоїла перевагу. Аранго після навісу з кутового виграв другий поверх і не пощадив Коваля. Помилилися Гармаш і Хачеріді. Ну не може "Динамо" без валідолу

Біло-сині захищаються всією командою, стадіон продовжує свистіти

87-ГОООООООЛ! Рятувальник Ідейе. Браун вийшов один на один зі Штегеном і технічно перекинув через голкіпера

Додано три хвилини

Стадіон стоячи проводжає Ідейе, якого змінює Рубен

ВСЕ! МАТЧ ЗАКІНЧИВСЯ! "ДИНАМО" В ЛІЗІ ЧЕМПІОНІВ!

Сподіваємося, що гідно там виступить. Дякуємо всім за увагу, любіть і вболівайте за футбол

Зараз ви читаєте новину «Динамо-Боруссія - 1:2». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua