неділя, 03 лютого 2013 10:17

Динамо зіпсувало дебют Вілліана в "Анжі"
9

В іспанській Марбельї завершилася товариська зустріч київського "Динамо" і махачкалинського "Анжі" в рамках навчально-тренувальних зборів суперників. Команди показали результативний футбол і зіграли внічию з рахунком 2:2.

Ніко Кранчар вивів динамівців вперед на 20-й хвилині, а ще до перерви Мубарак Буссуфа і Юрій Жирков встигли провести по голу у складі "Анжі". Перед свистком на перерву суперники влаштували невелику бійку, і арбітр залишив команди в неповних складах, вилучивши з поля Лассану Діарра і Лукмана Аруну.

На 70-й хвилині Адмір Мехмеді провів другий гол киян і встановив остаточний результат гри.

Зазначимо, що у складі махачкалинської команди дебютував бразильський півзахисник Вілліан, який з'явився на полі на 71-й хвилині, повідомляє Чемпионат.сom.