пʼятниця, 11 березня 2016 22:45

"Динамо" у Львові не без надзусиль обіграло "Карпати"

Гол Ярмоленко забезпечив "Динамо" перемогу над "Карпатами" у Львові. Фото: fcdynamo.kiev.ua

У матчі 18-го туру української Прем'єр-ліги київське "Динамо" у Львові здобуло вольову перемогу з рахунком 2:1 над місцевими "Карпатами".

На 27-й хвилині Амбросій Чачуа вивів господарів вперед, а відігратися кияни зуміли через 10 хвилин після початку другого тайму, коли відзначився Лукаш Теодорчик.

Переможний для гостей м'яч забив на 64-й хвилині Андрій Ярмоленко. Таким чином, підопічні Сергія Реброва здобули сьому поспіль перемогу в чемпіонаті країни.

У таблиці УПЛ "Динамо" на даний момент лідирує одноосібно, але "Шахтар", що відстає на три очки, 13 березня зіграє в гостях з "Дніпром". "Карпати" займають сьоме місце.