понеділок, 12 грудня 2011 09:23

"Динамо" перезимує лідером: результати 20-го туру УПЛ

Донецький "Шахтар" в останньому офіційному матчі 2011 розгромив на виїзді криворізький "Кривбас" з рахунком 4:0.

Таким чином, "Шахтар" здобув шосту поспіль перемогу в національній першості, причому в трьох останніх матчах донецька команда забивала не менше 4 голів. А "Кривбас" перервав свою триматчеву переможну серію.

Ця зустріч завершувала програму 20-го туру чемпіонату Україна, останнього перед зимовою перервою. Ігри відновляться тепер на початку березня.

Після 20 турів на першому місці в турнірній таблиці київське "Динамо", у якого 52 очки. На один пункт менше у "Шахтаря" і на п'ять - у "Металіста". На четвертому місці розташувався "Дніпро", який набрав 33 очки, п'ятим іде "Кривбас" - 31 очко. Внизу таблиці, у зоні вильоту - луганська "Зоря" і київська "Оболонь".

Кращими бомбардирами чемпіонату на даний момент є бразилець Майкон з "Волині" і київський динамівець Андрій Ярмоленко, на рахунку яких по 11 забитих м'ячів. Причому всі свої голи вони провели з гри (жодного голу не забили з пенальті), повідомляє Інтерфакс-Україна.

20-й тур

Олександрія - Металіст - 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 0:1 - Клейтон (22), 1:1 - Ксьонз (24), 1:2 - Девіч (65), 1:3 - Девіч (87).

Карпати - Динамо Київ - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Ідейє, 88 (Карпати).

Вилучення: Кополовець (66).

Дніпро - Чорноморець - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Калинич (22, пенальті).

Арсенал К - Ворскла - 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Матвєєв (5, автогол), 2:0 - Гоменюк (39).

Металург Донецьк - Зоря - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Піццеллі (16), 2:0 - Траоре (28), 3:0 - Димитров (68).

Волинь - Іллічівець - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Тищенко (41).

Кривбас - Шахтар - 0:4 (0:1, 0:3)

Голи: 0:1 - Коста (10), 0:2 - Мхітарян (61), 0:3 - Едуардо (84), 0:4 - Луіс Адріано (90).

Оболонь - Таврія - 1:3 (1:3, 0:0)

Голи: 1:0 - О. Мандзюк (18), 1:1 - Шиндер (19), 1:2 - Калиниченко (35), 1:3 - Шиндер (37).

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" перезимує лідером: результати 20-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua