понеділок, 25 листопада 2013 10:05

"Динамо" не відпускає лідерів: результати 17-го туру УПЛ

Київське "Динамо" обіграло з рахунком 3:0 ужгородську "Говерлу" у матчі 17-го туру чемпіонату України з футболу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

У середині першого тайму за господарів відзначилися Дьємерсі Мбокані і Джермейн Ленс, а крапку у матчі наприкінці другого тайму поставив півзахисник Сергій Сидорчук.

"Динамо" йде на п'ятому місці у турнірній таблиці з 33 очками, відстаючи на п'ять пунктів від лідируючого за набраними очками "Шахтаря".

Раніше "Шахтар" обіграв "Севастополь" з рахунком 4:0. Відзначилися Тайсон, Дмитро Чигринський, Алекс Тейшейра і Даріо Срна.

Ще один учасник єврокубків "Чорноморець" мінімально обіграв на виїзді полтавську "Ворсклу". Єдиний гол на рахунку півзахисника одеситів Кирила Ковальчука.

"Дніпро" обіграв з рахунком 3:1 маріупольський "Іллічівець". У першому таймі господарі зробили переможний заділ зусиллями бразильців Матеуса і Жуліано. Наприкінці матчу команди обмінялися точними ударами дніпропетровця Бруно Гами та Олексія Полянського.

Наступного тижня команди зіграють матчі 18-го туру і підуть на зимову перерву до березня.

Чемпіонат України

17-й тур

Таврія - Волинь 2:2 (0:2, 2:0)

Голи: 0:1 - 11 Мемешев, 0:2 - 45 Матей, 1:2 - 60 Назаренко, 2:2 - 90 Рубен Гомес.

Вилучення: Любічіч (65), Парцванія (70), Причиненко (90).

Динамо Київ - Говерла 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 22 Мбокані, 2:0 - 29 Ленс, 3:0 - 83 Сидорчук.

Ворскла - Чорноморець Одеса 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 10 К. Ковальчук.

Шахтар - Севастополь 4:0 (4:0, 0:0)

Голи: 1:0 - 8 Тайсон, 2:0 - 23 Чигринський, 3:0 - 26 Луїс Адріано, 4:0 - 34 Срна.

Карпати - Металург Д 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - 2 Гладкий, 1:1 - 23 Жуніор, 1:2 - 54 Болбат, 2:2 - 86 Гладкий.

Дніпро - Іллічівець 3:1 (2:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 17 Матеус, 2:0 - 23 Жуліано, 3:0 - 88 Гама, 3:1 - 90 Полянський.

Металург З - Зоря 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 50 Штурко, 1:1 - 63 Болі.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" не відпускає лідерів: результати 17-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua