четвер, 03 жовтня 2013 22:25

"Динамо" не втримало перемоги у матчі Ліги Європи з "Рапідом"

"Динамо" і "Рапід" зіграли внічию у Відні ФОТО: fcdynamo.kiev.ua

Київське "Динамо" зіграло внічию 2:2 з віденським "Рапідом" у другому турі групового етапу Ліги Європи УЄФА, виграючи після першого тайму з рахунком 2:0.

Столичний клуб зробив заявку на перемогу після голу Андрія Ярмоленка на 30-й хвилині та автоголу захисника господарів Крістофера Дібона, який трапився через чотири хвилини.

На 53-й хвилині "Рапід" скоротив розрив у рахунку після голу нападника Гвідо Бургшталлера. А на четвертій доданій до основного часу матчу хвилини інший форвард австрійців Крістофер Тріммель вирвав для віденської команди нічию.

В іншому матчі групи G бельгійський "Генк" обіграв на своєму полі з рахунком 2:1 швейцарський "Тун".

Таким чином, після двох турів "Генк" лідирує в групі з 6 набраними очками, в активі "Туна" - 3 очки, "Динамо" і "Рапід"набрали по 1 очку, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Група G

Рапід Відень Австрія - Динамо Київ Україна 2:2 (0:2, 2:0)

Голи: 0:1 - 30 Ярмоленко, 0:2 - 34, автогол Дібон, 1:2 - 53 Бургшталлер, 2:2 - 90 Тріммель.

Рапід Відень - Новота, Дібон, Палла, Зоннляйтнер, Тріммель, Бургшталлер (Грозурек, 74), Пецос, Забітцер, Шауб, Берендт, Бойд.

Динамо Київ - Коваль, Хачеріді, Драгович, Данило, Тремулінас, Беланда (Аруна, 74), Велозу, Ленс (Гусєв, 88), Сидорчук (Вукоєвич, 46), Ярмоленко, Мбокані.

Попередження: Сидорчук (3), Зоннляйтнер (39), Берендт (43), Бойд (52), Шауб (77), Пецос (83), Вукоєвич (84), Коваль (90).

Генк Бельгія - Тун Швейцарія 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 55 Горіус, 2:0 - 63 Воссен, 2:1 - 90 Мартінес.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" не втримало перемоги у матчі Ліги Європи з "Рапідом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua