субота, 30 січня 2016 22:58

Дебютний офіційний гол Кравця допоміг "Штутгарту" залишити зону вильоту

Гол Кравця допоміг "Штутгарту" здолати "Гамбург". Фото: vfb.de

Український нападник німецького "Штутгарта" Артем Кравець забив переможний гол своєї команди в домашньому матчі чемпіонату Німеччини з "Гамбургом".

Українець вийшов на заміну на 78-й хвилині за рахунку 1:1 і через десять хвилин забив свій перший гол в офіційних матчах за нову команду - Олександр Максим подав з флангу, а з ударом Кравця досвідчений Адлер нічого вдіяти не зміг.

Завдяки перемозі "Штутгарт" набрав 21 очко і піднявся з зони вильоту.

Зараз ви читаєте новину «Дебютний офіційний гол Кравця допоміг "Штутгарту" залишити зону вильоту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua