пʼятниця, 15 березня 2013 10:33

ЧС з фігурного катання. Юна Кім виграла коротку програму, Попова - 17-та

У Лондоні (Канада) проходить чемпіонат світу з фігурного катання. З короткою програмою виступили жінки.

Кращу суму балів отримала олімпійська чемпіонка з Південної Кореї Юна Кім - 69,97 бала. Чинна чемпіонка світу італійка Кароліна Костнер програла їй 3,11 бала. Третє місце займає японка Канака Муракамі (66,84).

19-річна українська фігуристка Наталія Попова на 17-му місці, набравши 51,67 бали, що є її кращим результатом у короткій програмі. У змаганнях взяли участь 35 спортсменок, з яких тільки 24 отримали право виступити з довільною програмою.

Медалі одиночниці розіграють 16 березня.