вівторок, 01 грудня 2015 10:28

Чорна смуга. "Дніпро" зазнав другої поразки за тиждень

"Дніпро" пропустив "Зорю" на третє місце fcdnipro.ua

Дніпропетровський "Дніпро" у матчі 16-го туру чемпіонату України поступився полтавській "Ворсклі".

Рахунок у матчі перед самим свистком на перерву відкрив Санжар Турсунов, а після перерви Антон Шиндер збільшив перевагу своєї команди.

Таким чином, команда Мирона Маркевича втратила можливість наздогнати в турнірній таблиці луганську "Зорю", а також дозволила полтавчанам скоротити відставання до одного пункту.

Ця поразка стала для "Дніпра" другою за тиждень - у четвер дніпропетровці поступилися в Лізі Європи "Лаціо" (1:3). В цілому ж фіналіст Ліги Європи не може виграти вже три матчі поспіль.

"Дніпро" - "Ворскла" - 0:2

Голи: Турсунов (43), Шиндер (58).

"Дніпро": Бойко, Гуйє, Дуглас (Безус, 46), Чигринський (Чеберячко, 72), Томечак (Гама, 62), Лео Матос, Лучкевич, Ротань, Матеус, Селезньов, Даніло.

"Ворскла": Богуш, Сапай, Даллку, Сімінін, Дитятьєв, Ткачук, Чеснаков (Ковпак, 77), Бартулович (Скляр, 46), Громов, Турсунов (Міщенко, 86), Шиндер.

Попередження: Чигринський (26), Шиндер (29), Чеснаков (42), Томечак (55), Сімінін (67), Ткачук (88).

Зараз ви читаєте новину «Чорна смуга. "Дніпро" зазнав другої поразки за тиждень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua