неділя, 02 лютого 2014 18:20

ЧЄ з біатлону. Українка Яна Бондар фінішувала 13-ю у гонці переслідування

Яна Бондар була в гонці переслідування лише 13-ю. Фото: sportonline.ua

Сьогодні, 2 лютого, в чеському Нове Мєсто на чемпіонаті Європи з біатлону у жінок відбулася гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Перемогла шведка Мона Брорссон, яка з двома промахами зуміла по ходу гонки піднятися з 12-ї стартової позиції. Срібним призером стала іспанка Вікторі Падіан, програвши переможниці 3,2 секунди при трьох промахах.

Бронза дісталася росіянці Дарині Виролайнен, яка піднялася з 11-го місця, незважаючи на чотири промахи.

Кращою серед українок була Яна Бондар. Наша спортсменка опустилася з третьої стартової позиції на 13-е місце через вісім промахів. Ірина Варвінець посіла 17-е місце (8 промахів, +3.04,9), Алла Гіленко - 27- е (6 промахів, +4.37,6), Надія Бєлкіна - 30-е (10 промахів, +5.02,3).

Біатлон. Чемпіонат Європи. Нове Мєсто (Чехія), 2 лютого

Жінки. Гонка переслідування. 10 км, чотири вогневих рубежі.

1 (12-я в спринті). Мона Брорссон (Швеція) - 32.38,7 (1+0+1+0)

2 (2). Вікторія Падіан Ернандес (Іспанія) - відставання 3,2 (1 +0 +2 +0)

3 (11). Дарина Віролайнен (Росія) - + 5,0 (1+0+1+2)

...

13 (3). Яна Бондар - +1.56,8 (1+1+4+2)

17 (20). Ірина Варвінець - +3.04,9 (2+3+2+1)

27 (35). Алла Гіленко - +4.37,6 (1+1+2+2)

30 (17). Надія Бєлкіна - +5.02,3 (1+3+2+4)

Зараз ви читаєте новину «ЧЄ з біатлону. Українка Яна Бондар фінішувала 13-ю у гонці переслідування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua