Буффон у тумані: збірні Італії та Хорватії зіграли внічию
12

Національна збірна Італії
Національна збірна Хорватії

Збірна Хорватії зіграла внічию з Італією у матчі групи C на Євро-2012. Матч, що проходив у Познані, закінчився з рахунком 1:1.

У першому таймі перевагою володіла італійська команда. Кілька непоганих моментів упустив Маріо Балотеллі, а наприкінці тайму голкіпер хорватів Стіпе Плетікоса двічі врятував команду. Італійці зуміли забити на 39-й хвилині: Андреа Пірло точно пробив зі штрафного у ближній кут воріт Плетікоси.

Відігратися хорватам вдалося у другому таймі: на 72-й хвилині Манджукич скористався помилкою захисника і точно пробив в ближній кут. Завдяки цьому голу Манджукич, поряд з Аланом Дзагоєвим і Маріо Гомесом, увійшов до числа кращих бомбардирів турніру з трьома голами.

Після двох турів збірні Іспанії та Хорватії, які набрали по чотири очки, лідирують у групі. В італійців два очки, у збірної Ірландії нуль очок. Ірландці стали першим учасником Євро-2012, що втратили шансів на вихід в плей-офф.

Зараз ви читаєте новину «Буффон у тумані: збірні Італії та Хорватії зіграли внічию». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua