понеділок, 10 грудня 2012 15:02

"Баварія" відірвалася на 11 очок, "Ганновер" з'їв потрійну дозу "аспірину": результати 16-го туру Бундесліги

У Бундеслізі відбулися матчі 16-го туру.

"Байєр", який представляє Німеччину в Лізі Європи УЄФА, програв на виїзді "Ганноверу" (2:3) і дозволив "Баварії" зберегти 11-очковий відрив від леверкузенців.

Початок вийшло для гостей просто прекрасним: вже на другій хвилині забив Гонсало Кастро. Втім, до перерви рахунок був рівним - 11-метровий реалізував колишній півзахисник "Зеніту" Соболч Хуcті. На початку другого тайму суперники обмінялися голами протягом пари хвилин - у господарів забив Мам Діуф, а у "фармацевтів" мети досяг удар Штефана Кісслінг. Долю матчу вирішив угорець Хусті, який оформив дубль з пенальті.

"Баварія" перемогла на виїзді "Аугсбург". Авторами голів стали Томас Мюллер і Маріо Гомес. Мюллер реалізував у першому таймі пенальті, а Гомес забив свій другий м'яч у чемпіонаті після повернення два тижні тому з лазарету.

Менхенгладбахська "Боруссія", яка також продовжить виступ у Лізі Європи УЄФА, обіграла вдома "Майнц-05" з рахунком 2:0. Якщо в першому таймі голів забито не було, то після перерви протягом п'яти хвилин відзначилися Майк Ханке і Хуан Аранго. Таким чином, менхенгладбахци продовжили серію без поразок у бундеслізі до чотирьох матчів.

Бундесліга, 16-й тур

Боруссія М - Майнц 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 58 Ханке, 2:0 - 63 Аранго.

Ганновер 96 - Байєр 3:2 (1:1, 2:1)

Голи: 0:1 - 2 Г. Кастро, 1:1 - 20, пенальті Хусті, 2:1 - 57 Діуф, 2:2 - 58 Кісслінг, 3:2 - 69, пенальті Хусті.

Аугсбург - Баварія 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 40, пенальті Мюллер, 0:2 - 63 Гомес.

Баварія - Нойєр, Дж. Боатенг, Алаба, Данте, Лам, Рібері, Хаві Мартінес, Швайнштайгер, Кроос (Рафінья, 86), Мюллер (Тимощук, 78), Манджукіч (Гомес, 61).

Фрайбург - Гройтер 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 15 Д. Каліджурі.

Нюрнберг - Фортуна 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 27 Польтер, 2:0 - 90 Фойльнер.

Штутгарт - Шальке 04 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 2 Ібишевич, 1:1 - 12 Маріка, 2:1 - 38, пенальті Ібишевич, 3:1 - 61 Ібишевич.

Боруссія Д - Вольфсбург 2:3 (1:2, 1:1)

Голи: 1:0 - 6 Ройс, 1:1 - 36, пенальті Дієго, 1:2 - 41 Налдо, 2:2 - 61, пенальті Блашчіковскі, 2:3 - 73 Дост.

Боруссія Д - Вайденфеллер, Пішчек, Хуммельс, Ф. Сантана, Шмельцер, Гундоган, Ляйтнер (Перішич, 46), Гетце, Блашчіковські (Шибер, 81), Ройс, Левандовські.

Айнтрахт - Вердер 4:1 (0:0, 4:1)

Голи: 1:0 - 47 Майєр, 1:1 - 54 Петерсен, 2:1 - 62 Швеглер, 3:1 - 63 Айгнер, 4:1 - 90 Інуі.

Гамбург - Хоффенхайм 1899 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 27 Руднєв, 2:0 - 74 Руднєв.