середа, 25 квітня 2018 23:40

"Баварія" поступилась вдома "Реалу", однак не втратила шанси пройти далі

Добрий вечір! За кілька хвилин розпочнеться матч 1/2 Ліги чемпіонів. Мюнхенська "Баварія" прийматиме мадридський "Реал". "Альянц арена" готується зустріти команду, яка двічі поспіль виграла ЛЧ.

В останнє команди зустрічались між собою не так давно - в минулорічному розіграші Ліги чемпіонів. Що правда, тоді на стадії чвертьфіналу. "Реал" пройшов "мюнхенців" за сумою двох матчів. Однак як в цьогорічному чвертьфіналі виникло багато питань до суддівства.

Сьогоднішній матч обслуговуватиме нідерландська бригада арбітрів.

Головний рефері матчу - Бйорн Куйперс, асистенти - Сандер ван Рукел і Ервін Зейнстра, додаткові асистенти - Пол ван Букел і Денніс Хіглер. Четвертим рефері - Чарльз Схаап.

До вашої уваги стартові склади команд:

"Баварія": Ульрайх – Кімміх, Боатенг, Хуммельс, Рафінья – Мартінес – Роббен, Мюллєр(к), Родрігес, Рібері – Лєвандовскі.

Запасні: Штарке, Вагнер, Зюле, Алькантара, Бернат, Руді, Толіссо.

"Реал": Навас – Карвахаль, Рамос(к), Варан, Марсело – Модріч, Каземіро, Кроос – Іско – Васкес, Роналду.

Запасні: Касілья, Вальєхо, Бензема, Бейл, Тео, Асенсіо, Ковачіч.

Досить несподівано в запасі "мадридців" залишились Бейл та Бензема. Замість них в лінії нападу в парі з Роналду з перших хвилин вийде Лукас Васкес. Чи готовий Хайнкес до таких сюрпризів Зідана? Дізнаємось по закінченню матчу.

Старотовий свисток!

1' На перших секундах матчу був момент у "Баварії"!. Недотягнувся Мюллєр до м'яча.

4' Пенальті вимагали "мюнхенці". Куйперс розводить руками. Арбітр правий - м'яч влучив в плече, а не в руку.

7' Активніше господарі поля почали матч. А "Реал" нікуди не поспішає, чекає на помилку суперника.

8' "Баварія" втрачає одного з лідерів. Роббен отримав травму, замість нього вийшов Алькантара.

15' Німці ведуть гру, тримають м'яч на половині поля суперника, однак ударів по воротах поки немає.

19' Перший удар в площину воріт. Рафінья пробив з дальньої дистанції - в руки Навасу.

24' А от і перший момент у "мадридців". Карвахаль пробив потужно, але по центру воріт. Ульрайх на місці.

27' Гості ввімкнули пресинг і "пивовари" почали нервувати та помилятись в простих ситуаціях. Вирівняли гру "вершкові".

28' Гооооол! Кімміх виводить "Баварію" вперед! Захисник протягнув м'яч в штрафний та пробив в ближній кут. Навас явно не очікував такого, та завалився в інший кут.

34' Прикрий епізод. Друга вимушена заміна в "баварців". Боатенг покидає поле через травму, замість нього виходить Зюле.

35' Який момент в Рібері! Француз не зміг прийняти м'яч у вигідній позиції. А міг розстрілювати Наваса та подвоювати перевагу..

Гол Джошуа Кімміха до вашої уваги:

41' Ще момент у "Баварії"! Хуммелься пробивав головою - трохи вище воріт.

44' Гоооол! Марсело зрівнює рахунок! Бразилець пробив зльоту в дальній нижній кут воріт Кімміха. 1:1

46+1' Могли "мюнхенці" піти на перерву з перевагою в рахунку. Левандовськи пробивав головою після подачі - Навас на місці.

Другий тайм!

Заміна в складі гостей. Замість Іско виходить Асенсіо.

50' Момент у "Баварії" РІбері розібрався на фланзі із оборонцем, прострілив, але Мюллєр в оточенні трьох гравців акцентованого удару зробити не зміг.

52' Перша жовта картка. Рібері отримав "гірчичник".

57' Гоооол! Зіграла заміна Зідана! Асенсіо завершив контратку точним ударом в дальній кут. 1:2.

59' Момент у господарів. Рібері накрутив кількох гравців та пробив з кута воротарського майданчкиа - Кейлор Навас врятував "галакатікос".

66' Заміна в складі гостей. Карвахаля, який зазнав ушкодження, на поле виходить Бензема. Нападник замість захисника. Напевно Васкес "сяде" на позицію правого захисника.

67' Черговий момент був у "червоних". Мюллєр та Левандовскі завадили один одному та не змогли заштовхати м'яч у ворота.

Гол Асенсіо:

76' Момент у Бензема. Француз пробивав з гострого кута, але Ульярх зайняв правильну позицію та відбив м'яч.

78' Жовта для Каземіро. Збив Хамеса гравець "Реала".

83' Толіссо вийшов замість Мартінеса, а в складі гостей на місце Каземіро вийшов Ковачич.

87' "Баварія" тисне, намагаються господарі забити ще бодай один м'яч, щоб їхати в Мадрид з комфортнішим рахунком ніж 1:2.

Фінальний свисток!

"Баварія" мінмально поступається "Реалу" на свому полі. Однак враховуючі всі камбеки та "майже камбеки" цьогорічного розіграшу ЛЧ, матч-відповідь буде дуже й дуже гарячим.

"Реал" прийматиме німців на "Сантьяго Бернабеу" 1 травня.

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" поступилась вдома "Реалу", однак не втратила шанси пройти далі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua