четвер, 18 серпня 2011 00:38

"Баварія" без Тимощука перемогла "Цюріх": результати матчів Ліги чемпіонів середи, 17 серпня

Мюнхенська "Баварія" обіграла швейцарський "Цюріх" у першому матчі раунду плей-офф футбольної Ліги чемпіонів.

Зустріч, що пройшла в середу в Мюнхені на "Альянц-Арені", закінчилася з рахунком 2:0 на користь команди Юппа Хайнкеса.

Рахунок на 8-й хвилині відкрив Бастіан Швайнштайгер, який точно пробив головою після подачі з лівого флангу від Ар'єна Роббена. На початку другого тайму Маріо Гомес отримав м'яч у центрі штрафного майданчика і примудрився промахнутися вище воріт. Трохи пізніше спочатку Франк Рібері, а потім і Філіп Лам могли збільшити відрив "Баварії", проте прекрасно зіграв голкіпер "Цюріха" Джонні Леоні. Через 5 хвилин все той же Рібері потрапив м'ячем у штангу після виконання штрафного удару.

За 20 хвилин до кінця основного часу футболісти "Баварії" все-таки змогли забити другий гол: Робен отримав м'яч на правому краю штрафного майданчика і точним обвідним ударом вразив ліву дев'ятку воріт "Цюріха".

Футболіст збірної України Анатолій Тимощук участі в матчі не приймав.

Матч-відповідь команд відбудеться 23 серпня в Цюріху, пише "РИА Новости".

Ліга чемпіонів

Кваліфікація

Плей-офф

Перші матчі

Оденсе Данія - Вільярреал Іспанія - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Андреасен (84).

Вісла Польща - АПОЕЛ Кіпр - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Малецький (71).

Маккабі Хайфа Ізраїль - Генк Бельгія - 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Амаше (8), 2:0 - Двалішвілі (28), 2:1 - Барда (61).

Динамо Загреб Хорватія - Мальме Швеція - 4:1 (1:1, 3:0)

Голи: 1:0 - Саммір (4), 1:1 - Мехмет (17), 2:1 - Рукавіна (56), 3:1 - Саммір (61, пенальті), 4:1 - Бечірай (84).

Баварія Німеччина - Цюріх Швейцарія - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Швайнштайгер (8), 2:0 - Роббен (77).

БАВАРІЯ: Нойер, Дж. Боатенг, Л. Густаво, Бадштубер, Лам, Рібері, Рафінья, Швайнштайгер, Кроос (Мюллер, 57), Роббен, Гомес.

Вилучення: Беда (90).

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" без Тимощука перемогла "Цюріх": результати матчів Ліги чемпіонів середи, 17 серпня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua