середа, 16 березня 2016 23:47

"Барселона" не залишила шансів "Арсеналу" і вийшла до чвертьфіналу ЛЧ

В Іспанії відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому "Барселона" приймала лондонський "Арсенал".

Зустріч завершилася перемогою синьо-гранатових з рахунком 3:1, яка вивела каталонську команду до чвертьфіналу турніру. У першому виїзному матчі підопічні Луїса Енріке виграли з результатом 2:0.

Рахунок відкрив на 18-й хвилині Неймар, а на початку другої половини гри півзахисник Мохамед Ель-Ненни зрівняв результат.

Вивів "Барселону" вперед точний удар Луїса Суареса на 65-й хвилині, а на 88-й хвилині остаточний рахунок встановив Ліонель Мессі.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. 2-й матч

Барселона (Барселона, Іспанія) - Арсенал (Лондон, Англія) - 3:1

Голи: Неймар, 18 (1:0); Ель-Ненни, 51 (1:1); Суарес, 65 (2:1); Мессі, 88 (3:1).

Попередження: Туран, 79 - Фламіні, 32; Пауліста, 35; Санчес, 50; Жиру, 85.

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" не залишила шансів "Арсеналу" і вийшла до чвертьфіналу ЛЧ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua