субота, 20 серпня 2011 10:33

"Арсенал" розгромив "Зорю"

Матчем в Алчевську відкрилася програма сьомого туру української прем'єр-ліги. Київський "Арсенал" завдав поразки луганській "Зорі" з рахунком 3:0.

Рахунок у матчі був відкритий через чверть години після початку зустрічі - Олександр Кобахідзе скористався розкішною передачею у штрафний майданчик Мікалюнаса і вивів "канонірів" уперед.

На старті другого тайму грузинський півзахисник оформив дубль, а кіпер "Зорі" Ігор Шуховцев не дозволив Кобахідзе відзначитися втретє. Однак воротар не врятував ворота від голу Олександра Ковпака, якому асистував усе той же грузинський легіонер "Арсеналу".

Останні хвилини матчу перетворилися на формальність, а трибуни закликали до відставки головного тренера "Зорі" Анатолія Чанцева.