неділя, 02 серпня 2015 19:41

"Арсенал" переміг "Челсі" у фіналі Суперкубка Англії
6

Футболісти "Арсеналу" обіграли "Челсі" у матчі за Суперкубок Англії, повідомляє "Р-Спорт".

Зустріч, що відбулася в неділю на стадіоні "Вемблі" в Лондоні, завершилася з рахунком 1:0 на користь "канонірів".

М'яч на 24-й хвилині забив Алекс Окслейд-Чемберлен. За "Арсенал" в офіційному матчі дебютував чеський голкіпер Петр Чех, який відіграв усі 90 хвилин проти свого колишнього клубу.

"Арсенал" в 14-те і вдруге поспіль завоював Суперкубок Англії, який розігрується з 1908 року.

Суперкубок Англії

Лондон

Арсенал - Челсі 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 24 Окслейд-Чемберлен.

Арсенал - Чех, Бельєрін, Кошельни, Мертезакер, Монреаль, Озіл (Гіббс, 82), Окслейд-Чемберлен (Артета, 77), Ремзі, Касорла, Волкотт (Жиру, 66), Коклен.

Челсі - Куртуа, Іванович, Кейхілл, Террі (Мозес, 82), Аспілікуета (Зума, 69), Фабрегас, Рамірес (Оскар, 54), Вілліан, Матіч, Азар, Ремі (Фалькао, 46).

Попередження: Аспілікуета (65), Коклен (67).

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" переміг "Челсі" у фіналі Суперкубка Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua