середа, 13 червня 2012 19:14

Янукович зателефонував Блохіну в роздягальню

За словами Блохіна, гравцям збірної було приємно, коли через 15 хвилин після матчу до них зателефонував президент. Фото: podrobnosti.ua

Президент України Віктор Янукович привітав національну збірну України з перемогою над шведами. Відразу після матчу він зателефонував у роздягальню.

Про це розповів наставник українців Олег Блохін на прес-конференції.

"У вас не гумористичне питання. Я на нього відповідати не буду (журналістка запитала в Блохіна, чи присутність Януковича на матчах збірної України є фартовою - Gazeta.ua). Але скажу, що Янукович зателефонував нам у роздягальню через 15 хвилин після закінчення гри. Нам було приємно", - зазначив Блохін.

Нагадаємо, Президент України був присутнім на матчі Євро-2012 Україна-Швеція й дуже радів забитим голам. У дебютному матчі на "Євро" українська збірна перемогла команду Швеції з рахунком 2:1. Дублем відзначився Андрій Шевченко. Зараз Україна очолює свою групу D. Наступний матч українці проведуть 15 червня в Донецьку проти Франції.

Зараз ви читаєте новину «Янукович зателефонував Блохіну в роздягальню». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua