понеділок, 30 липня 2012 04:59

Американка встановила світовий рекорд в плаванні

AFP

Американська спортсменка Дана Воллмер завоювала золоту медаль і встановила світовий рекорд у плаванні на 100 метрів серед жінок батерфляєм.

Вона пропливла дистанцію за 55,98 секунди, ставши першою жінкою в історії, яка зуміла проплисти 100 метрів батерфляєм швидше, ніж за 56 секунд.

Друге місце в змаганнях посіла Люй Ін, що відстала від Воллмер на 0,89 секунди, а бронзу - Алісія Коуттс (+0,96). Шведська спортсменка Сара Шестрем, якій належав попередній світовий рекорд, завершила змагання лише четвертою.

Для США медаль Воллмер стала вже другим золотом в плаванні (і третім золотом на Олімпіаді взагалі).

Раніше в комплексному плаванні на 400 метрів у чоловіків виграв Райан Лохте. В аналогічній дисципліні у жінок Елізабет Бейзель взяла бронзу. Крім того, в естафеті 4x100 метрів вільним стилем американки взяли бронзу.

Зараз ви читаєте новину «Американка встановила світовий рекорд в плаванні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua